predaj 2 izbový byt Rúbanisko II Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 36 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku II byt na 3/5 poschodí s pivnicou je kvalitne zrekonštruov

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

81,000 € 2083 €/m²

Dom, komerčné a prevádzkové priestory

Reality Lučenec

Rodinný dom | 460 m²

Bývanie s podnikaním -rodinný dom vhodný aj na podnikanie v tichej časti Lučenec Opatová s dob

Publikované: 11.07.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lučenec

159,000 € 411 €/m²

Moderný 3-izbový byt L. Svobodu s loggiou

Reality Lučenec

3 izbový byt | L. Svobodu | 72 m²

V exkluzívnom zastúpení Vám ponúkam na predaj 3-izbový byt na ulici L.Svobodu, ktorý zaujme svo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1597 €/m²

Na predaj 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 69.6 m²

Na predaj 3 izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštrukcii v meste Lučenec, sídlisko Rúbanis

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 1322 €/m²

Na prenájom ordinácia, Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica mieru | 36.5 m²

Ponúkame vám na prenájom ordináciu v meste Lučenec, v blízkosti autobusovej stanici - v budove

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Lučenec

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec - priame centrum

Reality Lučenec

Rodinný dom | A. Petöfiho | 104 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v priamom centre mesta Lučenec. K domu je možné d

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

159,990 € 1538 €/m²

Na predaj budova v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | A. Petöfiho | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu pre obchod, služby v priamom centre mesta Lučenec, uli

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na predaj Lučenec

99,990 € 833 €/m²

Na predaj pekný 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Vajanského | 68 m²

Na predaj pekný 3 izbový byt v meste Lučenec, lokalita Vajanského, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

93,000 € 1368 €/m²

Na predaj 1 izbový byt Lučenec, Top stav.

Reality Lučenec

1 izbový byt | Ulica Vajanského | 37.3 m²

Na predaj pekný 1 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ul. Vajanského, v zrekonštruovanom pa

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Lučenec

68,000 € 1823 €/m²

Na predaj 3 izbový byt centrum, Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v meste Lučenec, Štvrť M. R. Štefánika / pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1618 €/m²

Na predaj 2 izbový byt, Lučenec -cena aj dohodou.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica maršála Malinovského | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, vo vyhľadávanej lokalite Ul. M. Malinovského, v meste Lučene

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1250 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v cetre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T. G. Masaryka | 79 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v priamom centre mesta Lučenec, T. G. Masaryka

Publikované: 20.04.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Priestory na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Námestie Kubínyiho | 73 m²

Ponúkame na prenájom, alebo aj odstúpenie zabehnutej obchodnej prevádzky v polyfunkčnom dome na

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Lučenec

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 4 izbový byt, Lučenec, tehlový, 78 m2, centrum

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica Ľudovíta Štúra | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt v meste Lučenec, ul. Ludovíta Štúra (priame centrum

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Lučenec

94,000 € 1205 €/m²

Na predaj rodinné domy v centre mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | priame centrum | 190 m²

Ponúkame Vám na predaj dva samostatné prízemné rodinné domy v centre meste Lučenec. Ak hľadáte

Publikované: 06.09.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom, Lučenec, pri parku.

Reality Lučenec

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v meste Lučenec, pri parku, v tichej uličke, s garážou a dre

Publikované: 20.05.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj viacgeneračný rodinný dom v meste Lučenec, do Zvolena 30min diaľnica - RD006JP

Reality Lučenec

Rodinný dom | 196 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný viacgeneračný rodinný dom v Lučenci. Dom s

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Domy na predaj Lučenec

295,000 € 1505 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 5 izbový byt Lučenec centrum, do Zvolena 30min diaľnica - 5B004JPh

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | Ulica Martina Rázusa | 125 m²

Ponúkame na predaj priestranný atypický 5-izbový byt v centre mesta s celkovou rozlohou 140 m²,

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1112 €/m²

Ponúkame NA PREDAJ lukratívny pozemok 13,4 ha v LUČENCI

Reality Lučenec

Orná pôda | Ľadovo | 133,946 m²

Pozemok je umiestnený v lokalite Ľadovo medzi solárnou elektrárňou, veľkoskladom CBA a hlavnou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

20 €/m2 20 €/m2

Znížená cena domu!

Reality Lučenec

Rodinný dom | L. Novomeského | 237 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom, situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku o výmere 71

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

147,000 € 620 €/m²

Na predaj rodinný dom, prístavba, garáž pri parku v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Robotnícka | 70 m²

Ponúkam na predaj v exkluzívnom zastúpení prízemný rodinný dom s prístavbou a garážou v žiadane

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 2000 €/m²

Na predaj prízemný 2-izbový rodinný dom v tichej lokalite

Reality Lučenec

Rodinný dom | Mateja Bela | 74.1 m²

Ponúkam na predaj zachovalý tehlový rodinný dom situovaný na rovinatom a slnečnom pozemku v tic

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

135,000 € 1822 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Lučenci - znížená cena o 2000,-EUR !

Reality Lučenec

2 izbový byt | 54 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj slnečný 2-izbový byt, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,000 € 1574 €/m²

3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23118)
Upresniť hľadanie