DIRECTREAL|Vaše nové bývanie v centre-slnečný byt na skvelej adrese!

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štúrova | 78 m²

Directreal MM - NADPIS Vaše nové bývanie v centre - slnečný byt na skvelej adrese! POPIS Po

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

129,000 € 1654 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný RD vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Karola supa | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom na vynikajúcej adrese v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

255,000 € 1020 €/m²

DIRECTREAL|Dotknite sa novoty - ešte neobývaný byt s balkónom

Reality Lučenec

3 izbový byt | Továrenská | 62 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame trojizbavý byt s balkónom na Továrenskej ulici v Lučenci, č

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,000 € 1323 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pozemky s veľkým potenciálom, aj na výstavbu rodinných domov

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Ľadovo | 12,790 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj pozemky s veľkým potenciálom pre výstavbu rodinných domov v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

15 €/m2 15 €/m2

DIRECTREAL|Keď lokalita rozhoduje, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Alexyho | 250 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom v meste Lučenec na Alexyho ulici - lok

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

189,000 € 756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena! Obchod na Masarykovej ulici - totálne centrum mesta.

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T. G. Masaryka | 210 m²

Directreal MM - Ponuka obchodného priestoru v úplnom centre mesta(obchodná ulica).Pozostáva z

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

70,000 € 333 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Rodinný dom v tichej lokalite, v širšom centre mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | J. Martinčeka | 160 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti mesta, na ulici Martinč

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

125,000 € 869 €/m²

DIRECTREAL|RD po kompletnej rekonštrukcii s dôrazom na kvalitu a detail

Reality Lučenec

Rodinný dom | Svätoplukova | 250 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite mesta Lučenec tzv. s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

358,000 € 1432 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Rodinný dom s garážou a záhradou vo vyhľadávanej lokalite.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Študentská | 200 m²

Directreal MM - Ponúkame na predaj štýlový rodinný dom v Lučenci, Banskobystrický kraj. Ten

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 800 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Murovaná garáž v dobrej lokalite-Malinovského!

Reality Lučenec

Garáž | Malinovského | 22 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej vým

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

14,900 € 677 €/m²

DIRECTREAL|Jedinečná príležitosť rodinného domu s nadštandardným pozemkom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Poľná | 1,748 m²

Directreal MM - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať rodinný dom v srdci Lučenca, Banskob

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

160,000 € 92 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Na predaj vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

2 izbový byt | Mieru | 72 m²

Directreal Stred - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Ulici Mieru s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

125,000 € 1736 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom s potenciálom bývania aj podnikania v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Jana Husa | 110 m²

PROXAM reality ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v Lučenci na ul. Husová, táto nehnuteľno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

149,000 € 1355 €/m²

Predaj komerčnej nehnuteľnosti v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Vajanského | 235 m²

Ponúkame na predaj komerčný objekt s celkovou úžitkovou plochou 235 m², situovaný na pozemku

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

267,000 € 1136 €/m²

predaj 2 izbový Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I byt na 6-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekonštru

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,200 € 1787 €/m²

Kancelárie a výrobné priesory

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

Na prenájom kancelárske a/alebo výrobné-skladové priestory v Lučenci. Cena dohodou. V cene

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

3 izbovy Lučenec Adyho ul.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 75 m²

Predaj 3 izb. byt na Adyho veľký 3 izbový čiastočne zariadený byt 75.4m2, tichá lokalita v cen

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,900 € 1065 €/m²

PREDAJ - Obchodné priestory - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 0 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj/odstúpenie zabehnu

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

95,000 €

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s 2 balkónmi v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

predaj 1 izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | 36 m²

Na predaj 1 izbový byt na 3/5 poschodí na Malinovského v Lučenci. Rozloha bytu 35,70 m2, pivn

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

76,220 € 2117 €/m²

PREDAJ - Záhradná chata - Lučenec

Reality Lučenec

Záhradná chatka | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj záhradnú chatu s pozemkom o c

Publikované: 03.03.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

114,000 € 1425 €/m²

predaj 2 izbový byt Rúbanisko I, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 46 m²

na predaj 2 izbový byt na Rúbanisku I 10 byt na 10-tom poschodí s balkónom je kvalitne zrekon

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,480 € 1923 €/m²

3 izbový byt

Reality Lučenec

3 izbový byt | 57 m²

Na predaj 3 izbový byt na 5/8 poschodí na Rúbanisku II v Lučenci. Rozloha bytu 60,9 m2, logia,

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,700 € 1626 €/m²

Predaj - Rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 417 m²

XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115 ) Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom s

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lučenec

172,600 € 414 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie