Stavebný pozemok na predaj- Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

ID:207-14-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame stavebný pozemok v katastrálnom území Lučenca

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

69 €/m2 69 €/m2

Pozemok na stavbu na predaj-Lučenec

Reality Lučenec

Orná pôda | Haličská cesta | 11,548 m²

ID:218-14-VETOE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=aqfwHEM9cJc Ponúkame V

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

310,000 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:221-26-VETO Máme pre Vás ďalší kancelárky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hlavnej u

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

110 €/mesiac

Priestory na podnikanie v Lučenci na prenájom ID:003-25-STK3

Reality Lučenec

Obchodné priestory | . | 200 m²

ID: 003-25-STK3 Ponúkame na prenájom pekné, otvorené, novo zrekonštruované priestory v centre

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Obchodný priestor na prenájom - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Zlatá ulička | 0 m²

ID:224-26-VETO Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom pekný komerčný /prevádz

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

400 €/mesiac

ZNÍŽENÁ CENA-Záhradná chata na predaj-Lučenec

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | Lučenec | 22 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=bj516wiMj70 ID:202-13-VETOE Ponúkame Vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Lučenec | 23.54 m²

ID:208-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom penký prevádzkový, alebo kancelársky priestor na hlavn

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

209 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodný/prevádzkový priestor na prenájom - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:225-26-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom obchodno- prevádzkové priestory na

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

431 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

232-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestory na ulici T.G.Masaryka.v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

246 €/mesiac

Obchodný priestor na prenájom - Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Lučenec | 19 m²

ID:203-26-VETOE Ponúkame v zastúpení majiteľa obchodný priestor v centre mesta Lučenec. Má podl

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelársky priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T. G. Masaryka | 66.3 m²

ID:042-26-VETO3 Ponúkame Vám zo zníženou cenou na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestory n

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

369 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nezvyčajná nehnuteľnosť za nezvyčajnú cenu v bezprostrednom centre Lučenca

Reality Lučenec

4 izbový byt | Ulica partizánska | 125 m²

Štýl, priestor a výnimočnosť v centre Lučenca – štvorizbový byt, ktorý má charakter Ak hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

285,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lučenec, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Rodinný dom | 350 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-71365

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

249,999 € 714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Červená Armáda (sídlisko Juh), príjemný, presvetlený s priestranným balkónom. - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Arm. generála L. Svobodu | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1153 €/m²

HALO reality - Predaj, garsónka Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Garsónka | 26 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72831

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

36,499 € 1404 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Martina Dibalová, kontakt: 0902 472 446, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,900 € 1523 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 88 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72136

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

104,999 € 1193 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Klienti sa chcú presťahovať bližšie k rodine, preto hľadáme byt v tichšej časti Lučenca. Lokali

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 3 izbový byt v Lučenci — nie malometrážny typ. Rozhoduje dispo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72353

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

126,999 € 977 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

118,999 € 1566 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie