3 IZBOVÝ BYT LUČENEC - PRIAME CENTRUM

Reality Lučenec

3 izbový byt | 79 m²

REALITY NOVOHRAD ponúkajú na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v priamom cen

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

119,000 € 1506 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 603 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 603 m2. Cena 44 000 eur. Dom je celý podpivničený a má aj gará

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

44,000 € 440 €/m²

🏡 EXKLUZÍVNE | Veľkometrážny 4-izbový byt s loggiou, parkovaním a panoramatickým výhľadom – Lučenec, Opatová

Reality Lučenec

4 izbový byt | 85 m²

Reality Novohrad Vám predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá spája priestor, komfort a

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

139,000 € 1635 €/m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný dom s okamžitým nasťahovaním v obci Divín

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Lučenec

124,900 € 1388 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Lučenec, Rúbanisko III

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko III | 71.6 m²

Hľadáte príjemné bývanie v tichej a obľúbenej časti Lučenca, kde má všetko svoje miesto? Tento

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

86,000 € 1201 €/m²

Na predaj rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Lučenec

75,000 € 833 €/m²

člen NARKS

Atraktívny trojizbový byt s loggiou v Lučenci – priestor, svetlo, poloha

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 71.9 m²

Priestranný a svetlý trojizbový byt o celkovej výmere 71,9 m², nachádzajúci sa v širšom centre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Lučenec

88,000 € 1224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj Obchodno-skladový areál v Lučenci

Reality Lučenec

Prevádzkový areál | 900 m²

Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebné pozemky

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne slnečné stavebné pozemky v Lučenci, v perspektívnej lokalite Hava

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom

Reality Lučenec

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec na ulici J. Franciscih. Pozemok je o celkovej výmere 414

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Lučenec

185,000 € 1028 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

Trojizbový tehlový byt s loggiou, 74 m² – ul. J. Wolkra Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | J. Wolkra | 74 m²

Trojizbový tehlový byt s loggiou v obľúbenej lokalite – ul. J. Wolkra Lučenec. Ponúkame na pre

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

105,000 € 1419 €/m²

Rodinný dom s krásnym a slnečným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite mesta Lučenec.

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica poľná | 150 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v meste Lučenec, situovaný na mimoriadne veľ

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ rodinný dom za 33 600 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj rodinný dom za 33 600 eur s pozemkom 1 609 m2. Po vstupe do domu je chodba, kuchyňa,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

33,600 € 373 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ / PRENÁJOM – KOMERČNÁ BUDOVA

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Fiľakovská cesta | 2,653 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj výnimočnú prevádzkovú budovu, ktorá predstavuje ideálnu investičnú

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

430,000 € 162 €/m²

TOP PONUKA! Slnečný 1-izbový byt v skvelej lokalite mesta Lučenec – neváhajte!

Reality Lučenec

1 izbový byt | Osloboditeľov | 38 m²

Ponúkame na predaj útulný jednoizbový byt , ktorý vás zaujme svojím praktickým dispozičným rie

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Jedinečný 4- izbový byt s výmerou 100 m2 - len jeden taký v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | J.A. Komenského | 100 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkam jedinečnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštru

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

165,000 € 1650 €/m²

NOVÁ VÝHODNÁ CENA!!! Murovaná záhradná chatka s kompletným zariadením v meste Lučenec

Reality Lučenec

Záhradná chatka | Fiľakovská cesta | 44 m²

Kúpte si relax, pokoj a pohodu v meste Lučenec. Murovaná záhradná chatka s maximálnym vybavení

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

38,000 € 864 €/m²

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Lučenec

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

590,000 € 169 €/m²

PREDAJ 3,5 izbový byt v centre mesta s potenciálom, ktorý si zamilujete

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie republiky | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj priestranný slnečný 3,5- izbový byt priamo v centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1464 €/m²

Slnečné stavebné pozemky v Lučenci – ideálne miesto pre váš nový dom (608 m²)

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 608 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš budúci dom? Reality Novohrad Vám v exkluzívnom zastúpení majite

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

85 €/m2 85 €/m2

Predaj, väčší pozemok s chatou

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Vinica | 2,038 m²

Predaj pozemku s murovanou chatou – Lučenec,Vinica Ponúkame na predaj priestranný pozemok s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

94,000 € 46 €/m²

Priestranný rodinný dom v tichej lokalite mesta Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Ľ. Podjavorinskej | 300 m²

Poschodový rodinný dom s plochou strechou, ktorý je z 2/3 podpivničený ponúka skvelý potenciál

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Lučenec

220,000 € 733 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23117)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Upresniť hľadanie