Historické rodinné sídlo s pozemkom 4 727m2 - Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Parný mlyn | 170 m²

Realitná kancelária Novohrad vám exkluzívne ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť s dušou a o

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

250,000 € 1471 €/m²

OPATOVÁ - PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM s PRAKTICKOU DISPOZÍCIOU

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 830 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ dvojpodlažný rodinný dom v obľúbenej mestskej časti Opatová. Tento dom z

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

150,000 € 181 €/m²

OPATOVÁ- 4-i DOM S NAJKRAJŠÍM ZÁPADOM SLNKA TERASA-ALTÁNOK- GARÁŽ

Reality Lučenec

Rodinný dom | Opatová | 969 m²

NA PREDAJ 4-izbový RD s panoramatickým výhľadom v mestskej časti LUČENEC - OPATOVÁ POZEMOK: 96

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ rodinný dom za 49 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez nutnosti rekonštrukcie. Dom má pekn

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

49,000 € 408 €/m²

Rodinný dom pri parku v Lučenci – priestor, štýl a súkromie v dokonalej harmónii

Reality Lučenec

5 a viac izbový byt | 260 m²

Reality Novohrad vám predstavuje výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá spája eleganciu, funkčnosť a jed

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

249,000 € 958 €/m²

Štýlové bývanie v Lučenci: Tehla, klíma a priestor pre váš nový začiatok

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica A. Jiráska | 72 m²

Hľadáte miesto, kde vaše deti vyrastú v bezpečí a vy si po práci vychutnáte zaslúžený pokoj? Ex

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,990 € 1250 €/m²

Podnikanie a bývanie v jednom /širšie centrum mesta/

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Železničná | 300 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI LUČENCA – PODNIKANIE AJ BÝVANIE 🔹 Ponúkam na predaj zaujímavú i

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

275,000 € 917 €/m²

Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na jazerách | 120 m²

Predaj novostavieb – Nová Opatová, Lučenec Cena od 250 000 € • Výmery 90–120 m² • Rôzne štádiá

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lučenec

250,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 86 m²

Pomáham ľuďom nájsť nový domov – pomôžete mi aj vy? Aktuálne pracujem s vyše 50 klientmi, ktor

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

100,000 € 1163 €/m²

Využite ponuku a bývajte podľa Vašich predstáv

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nezadaná | 68 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt v meste Lučenec, sídlisko Rúbanisko II. Byt sa nachádza v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ obrovská vodná plocha - rybník, s pozemkom na výstavbu chatiek

Reality Lučenec

Rekreačný pozemok | 150,000 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Na predaj obrovská vodná plocha - krásny čistý rybník s pozemkom na okolo, vho

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Možnosť Bývania a podnikania zároveň - skvelá ponuka možno práve pre Vás

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ľadovo | 420 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný, poschodový rodinný dom, ktorý spája komfort luxusného bývania

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 2-izbový byt po novej rekonštrukcii + parkovanie / Rúbanisko II, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | 51.3 m²

Reality Novohrad Vám ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu moderne zrekonštruovaného 2-izbového

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

🏢 Obchodný priestor na predaj – Ideálny pre služby aj obchod

Reality Lučenec

Obchodné priestory | 55 m²

Reality Novohrad Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v meste Luče

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

47,500 € 864 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt v Rezidencii Majakovského, Lučenec

Reality Lučenec

2 izbový byt | Majakovského | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny a svetlý 2-izbový byt, nachádzajúci sa v novostavbe Rezidencia Majako

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

113,500 € 2365 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 3 420 m2 za 28 000 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 3,420 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 3 420 m2 (18 m šírk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28,000 € 8 €/m²

RÚBANISKO II - Moderný 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na PRENÁJOM

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

NA DLHODOBÝ PRENÁJOM slnečný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Luče

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

350 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

MALINOVSKÉHO(LC) 2-izb.byt 55 m2, TEHLA s balkónom + GARÁŽ

Reality Lučenec

2 izbový byt | Malinovského | 52 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investíciu? NA PREDAJ 2-izbový byt s balkónom v jedn

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

🌿 Slnečná záhrada s rozostavanou dvojpodlažnou chatou a krásnym výhľadom

Reality Lučenec

Záhrada | 400 m²

Realitná kancelária Reality Novohrad Vám ponúka na predaj záhradu s rozostavanou chatou v pokoj

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

17,800 € 45 €/m²

Stavebný pozemok v centre Lučenca – výnimočný developerský projekt pripravený na realizáciu.

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ulica J. Husa | 2,309 m²

Ponúkame v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj atraktívny stavebný pozemok s veľkorysou vý

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Info v RK

HALO reality - Kúpa garsonka Lučenec

Reality Lučenec

Garsónka | 1 m²

Hľadáme garzónku alebo 1 izbový byt v Lučenci pre klienta s vybaveným financovaním. Stav nerozh

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Ľučenec. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Lučenec

Cena dohodou

Predaj murovaná garáž 20 m² – ul. A. Jiráska

Reality Lučenec

Garáž | 20 m²

Hľadáte bezpečné a praktické miesto na parkovanie svojho auta alebo priestor na uskladnenie vec

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

16,600 € 830 €/m²

Na predaj pozemok Fiľakovská cesta Lučenec

Reality Lučenec

Rekreačný pozemok | Fiľakovská cesta | 2,332 m²

Ponúkam Vám na predaj POZEMOK o výmere 2332m2 v Lučenci na Fiľakovskej ceste. Pozemok je zapís

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

32,000 € 14 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Rodinné domy na predaj (23117)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie