Pozemok na predaj

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 1,990 m²

XEMAR (vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj komerčný pozemok , nachá

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

135,000 € 68 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

Na prenájom rodinný dom 450 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 80 m²

Na prenájom rodinný dom s pozemkom 922 m2 za 450 eur / 1 mesiac, plus energie podľa spotreby cc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m².

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Nezadaná | 400 m²

Kúpim nebytový priestor s rozlohou 250 – 400 m², vhodný pre salón krásy alebo súkromné zdravotn

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na kúpa Lučenec

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ➔ Samostatný rodinný dom vo vyhľadávanej časti v Lučenci – časť Opatová

Reality Lučenec

Rodinný dom | Ulica Kláštorná | 192 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj priestranný rodinný dom v obľúbenej a tichej l

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

181,999 € 948 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | I. Krasku | 245 m²

SOCHA REALITY, s.r.o. ponúka exkluzívne jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom, ktorý spája

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Lučenec

259,000 € 1057 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj / dlhodobý prenájom garáže – Malinovského ul., Lučenec

Reality Lučenec

Garáž | Ulica maršála Malinovského | 22 m²

SOCHA REALITY s.r.o. ponúka na predaj garáž na Malinovského ul. v Lučenci v celkovej výmere 22

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 08.04.2026
Objekty na predaj Lučenec

15,000 € 682 €/m²

Moderný komplet na novoprerobený byt OPATOVÁ, okr. LC - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica Továrenská | 72 m²

Nemáte čas alebo možnosť rekonštruovať a nechcete si komplikovať život zháňaním šikovných majst

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

130,000 € 1806 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Vaša ideálna voľba pre bývanie v meste

Reality Lučenec

Rodinný dom | M.Benku | 162.9 m²

Realitná kancelária PROXAM reality vám exkluzívne ponúka jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbové

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lučenec

180,000 € 1105 €/m²

Trojizbový byt s výhľadom v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | 71 m²

Trojizbový byt situovaný na 7/8 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom, v lokal

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 1-izbového bytu – Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 40 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v meste Lučenec, časť Rúbanisko II, s kompletnou občianskou vyb

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 1625 €/m²

Na predaj RD v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | Júliusa Szabóa | 237 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom v top lokalite v Lučenci na poz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lučenec

309,000 € 1304 €/m²

Exkluzívne na predaj pozemok takmer 10 árov, Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Fabianka | 0 m²

F177-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny pozemok, takmer 10 árov, Luče

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,900 €

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská cesta | 18.45 m²

D:230-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruovaný kancelársky/ prevádzkový priestor n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

111 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

4-IZBOVÝ BYT V LUČENCI 72m2- NA PREDAJ

Reality Lučenec

4 izbový byt | 0 m²

ID:179-114-ANOE 3D OBHLIADKA bytu: my.matterport.com/show/?m=kECRd4PVsg6 Ponúkame vám 4-izbo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Komerčný /prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 335.38 m²

ID:121-26-VETO3 Ponúkame Vám na prenájom kancelárske/ prevádzkové priestory v centre Lučenca. N

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 13.5 m²

ID:222-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hl