ZNÍŽENÁ CENA!!! Prízemný rodinný dom s 3 izbami | Vajanského -Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom

Publikované: 08.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

3-izbový byt na predaj v meste Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj veľký, slnečný, trojizbový byt s lodžio

Publikované: 10.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,000 € 1026 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Zrenštruovaná garzónka na Erenburgovej - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Garsónka | I.Erenburga | 18 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovanú garzónku blízko cent

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

AKCIOVÁ CENA !!Odstúpenie zabehnutej pizzérie v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 70 m²

Na trh prichádza ponuka odstúpenie zabehnutej pizzerii v Lučenci. Pizzerie má 15 ročnú histór

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

9,500 € 271 €/m²

Predaj obchodného priestoru /znížená cena /

Reality Lučenec

Obchodné priestory | Jókaiho | 113 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj obchodný priestor na frekventovanom mieste v mest

Publikované: 16.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA !!! Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 64 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom na

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1484 €/m²

REŠTAURÁCIA / MOTOREST ZÁVADA NA PREDAJ

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 541 m²

Realitná kancelárie RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj motorest Závada, ktorý sa nachádza

Publikované: 15.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

NA PREDAJ| stavebný pozemok- Modré Zeme | Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 723 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 723 m², ktor

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA!!!Mestský dom v centre mesta na predaj - aj na podnikanie| Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 270 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný mestský dom so 7 izbami (2

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

185,000 € 685 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!! Obchodný dom Orava- Lučenec - NA PREDAJ

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Nevyplnená | 2,442 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj obchodný dom Orava, ktorý nachádza

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj domu Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom nachádzajúci s

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

BUDOVA V CENTRE MESTA LUČENEC

Reality Lučenec

Reštaurácia | Nevyplnená | 780 m²

Nehnuteľnosť v srdci Lučenca so širokou možnosťou využitia. Investičná príležitosť ktorá nepr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj pozemok v lukratívnej časti mesta Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | D.Maróthyho | 90 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 2 800 m² v pokojnej, zasta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj lukratívna investičná budova v Lučenci

Reality Lučenec

Objekt pre obchod | Železničná | 778 m²

RK RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť investovať do lukratívnej nehnuteľnosti, ktorá sa n

Publikované: 09.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

359,000 € 461 €/m²

2,5 - izbový byt s balkónom na predaj | Lučenec - Opatová

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 62 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj kompletne rekonštruovaný 2,5 izbový byt s balk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Predaj pozemku navýstavbu i podnikanie v meste Lučenec /cena dohodou/

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 965 m²

Realitná kancelária Remax/pro ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu, podnikanie alebo re

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

Cena dohodou

Mestská vila s nádychom histórie v Lučenci na predaj

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 290 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj dvojpodlažnú vilu v blízkosti centra mesta.

Publikované: 24.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj Luxusný 3-izb. byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám na predaj ponúka krásny na priestor veľkorysý 3-izbový /77m2/ b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1597 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko II | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72905

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

81,999 € 1344 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

3 izbový byt | Ulica J. Vargu | 70 m²

Trojizbový byt na 8/8 poschodí v zateplenom panelovom dome s výťahom a domovým vrátnikom. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Výrobná hala v okrese Lučenec

Reality Lučenec

Výrobný objekt | 1,800 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný objekt ( výrobnú halu ) s kancelárskymi priestormi. Hala s r

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na predaj Lučenec

599,999 € 333 €/m²

DIRECTREAL|Záhradná chatka s altánkom a skleníkom na veľkorysom rovinatom pozemku s dobrým prístupom

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | Záhradkárska osada | 30 m²

Directreal Stred - Directreal ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa záhradnú chatu v X záhra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

27,900 € 930 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt na predaj

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (vlastimil. borák@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj PRÍJEMNÝ a veľmi DOBRE

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

115,000 € 1438 €/m²

Novinka
Novinka

POSLEDNÉ DVA 2 izb byty s vlastným parkovaním.

Reality Lučenec

2 izbový byt | Vidiná | 57 m²

Hľadáte byt bez ďaľších nákladov k okamžitému nasťahovaniu? Ponúkame Vám novopostavený,nízkonák

Publikované: 07.02.2023 Aktualizované: 28.08.2023
Byty na predaj Lučenec

96,000 € 1684 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie