BOSEN | Na predaj pekný dvojizbový byt s balkónom.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec na predaj 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v m

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,690 €/m2 43 €/m2

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt v novostavbe, Lučenec.

Reality Lučenec

2 izbový byt | 62 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v tehlovej novostavbe. Byt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,720 €/m2 44 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Moderný 3 izbový byt s 2x balkónom, 82m2

Reality Lučenec

3 izbový byt | ulica Mieru | 82 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám ponúka na predaj štýlový 3-izbový byt s dvomi balkónmi ,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

122,000 € 1488 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový byt s balkónom, 59m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 59 m²

Exkluzívne pripravujeme na predaj 2 izbový byt s balkónom v tehlovom bytovom dome v meste Lučen

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

2,690 €/m2 46 €/m2

člen NARKS

BOSEN | Prenájom, moderná viacúčelová budova, Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec Vám exkluzívne ponúka prenájom polyfunkčnú budovu, ktorá je

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

900 € 6 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Investičný 2 izbový byt, Fiľakovo, 65m2

Reality Lučenec

2 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária Bosen Lučenec exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s loggio

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

61,900 € 952 €/m²

člen NARKS

Záhrada s chatkou 510m2 Lučenec

Reality Lučenec

Chalupa, rekreačný domček | 5 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v osobnom vlastníctve 45 min autom od BB. Na pozemku sa nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lučenec

23,000 € 4600 €/m²

Novinka
Novinka

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Priestranný obchodný priestor v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

Obchodné priestory | T.G. Masaryka | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný nebytový – obchodný priestor na hlavnej ulici - T.G Masaryka

Publikované: 30.10.2019 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

890 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na Maloveskej ulici

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 1 €/m²

Rozsiahly 3ha stavebný pozemok v Lučenci

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Lučenec | 30,078 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Lučenec Pozemok má investičný potenciál a výbornú polohu. POPIS

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

30 €/m2 30 €/m2

VYMEŇ STARÝ byt za NOVÝ - predaj posledných 1-izbových bytov - MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE

Reality Lučenec

1 izbový byt | V.V.Majakovského | 39 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj priestranné a svetlé posledné tri jednoizbové byty v Bytovom do

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ POZEMKOV S KOMPLET VYBUDOVANÝMI SIEŤAMI - NOVÁ OPATOVÁ II. ETAPA - LUČENEC

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Na Jazerách | 523 m²

Spoločnosť TARGETreal Vám s radosťou oznamuje spustenie predaja II. Etapy projektu "Nová Opatov

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Lučenec

Info v RK

Na predaj, Novostavba, 2-izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

2 izbový byt | V. V. Majkovského | 56 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojizbové byty v Bytovom dome Majakovského Residenc

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Novostavba, 3 izbový byt, Lučenec, MAJAKOVSKÉHO REZIDENCE, TARGETreal

Reality Lučenec

3 izbový byt | V. V. Majkovského | 94 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbové byty v Bytovom dome Majakovského Residence,

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÉ 3 RODINNÉ DOMY NA PREDAJ - Nová Opatová Lučenec TARGETreal

Reality Lučenec

Rodinný dom | Na Jazerách | 153 m²

TARGETreal Vám predstavuje exkluzívny projekt "Nová Opatová" v Lučenci. Po úspešnej prvej fáze,

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Domy na predaj Lučenec

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ : 4 izbový po kompletnej luxusnej rekonštrukcii so zariadením

Reality Lučenec

4 izbový byt | Rúbanisko II | 105 m²

TARGETreal ponúka vo výhradnom zastúpení exkluzívny dizajnový 4 izbový byt v Lučenci, časť Rúba

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Byty na predaj Lučenec

179,000 € 1705 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNíŽENÁ CENA!! 3 izbový byt s loggiou - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Rúbanisko III/11, v meste Lučenec. Byt j

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

65,000 € 915 €/m²

Skladové priestory v meste Lučenec

Reality Lučenec

Skladový objekt | Nevyplnená | 895 m²

Realitná kancelárie RE/MAX ponúka na predaj skladové priestory o veľkosti 894 m2, nachádzajúce

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Dom v centre mesta | Sládkovičova | Lučenec

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 593 m²

Na predaj dom v centre Lučenca – ideálny na podnikanie Ponúkame na predaj dom situovaný v at

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Lučenec

210,000 € 354 €/m²

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK| Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 490 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 490 m², ktor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

53,900 € 110 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Rodinný dom v tichej lokalite blízko centra – Rázusova ulica

Reality Lučenec

Rodinný dom | Nevyplnená | 143 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na exkluzívne

Publikované: 30.12.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

129,000 € 979 €/m²

Rodinný dom na predaj v blízkosti centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 158 m²

RE/MAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v blízkosti centra mesta Lučenec. Dom je

Publikované: 02.10.2021 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lučenec

140,000 € 886 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23118)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Upresniť hľadanie