Rodinný dom | Nezadaná | 98.8 m²
Moderný rodinný dom v pokojnej obci Tuchyňa (okres Ilava), v projekte 4 samostatných domov. Ide
200,000 € 2024 €/m²
Iný objekt | Nezadaná | 1,000 m²
Ponúkame na predaj objekt v obci Nedašovce, vedený ako obchodný objekt. Ide o dvojpodlažnú budo
104,000 € 104 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 15 m²
Prenájom kancelárie, Bratislavská ulica – Trenčín Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na
200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Iný objekt | Dolné Pažite | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt na ulici Dolné Pažite v Trenčíne. Jedná sa o samostat
99,900 € 833 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 80 m²
Predáme murovanú, trojpodlažnú chatu v malebnej časti obce Drietoma - Liešna. Stavba o zastavan
72,900 € 911 €/m²
Rodinný dom | Dolné Pažite | 140 m²
Ponúkame vám na predaj pôvodný rodinný dom, postavený v r. 1965 na ulici Dolné Pažite, v mestsk
Cena dohodou
Rodinný dom | A. Hlinku | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj unikátny rodinný dom so zázemím . Celá nehnuteľnosť je nenápadná, tichá
289,000 € 2223 €/m²
Lúka, pasienok | Beckov | 40,000 m²
Ponúkame Vám na predaj prekrásny, slnečný, mierne svahovitý pozemok v Beckove s prekrásnym výhľ
Cena dohodou
Rodinný dom | Brúsne | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v malebnej dolinke Brúsne, obec Drietoma. RD sa nachádza na
93,900 € 626 €/m²
3 izbový byt | Alvinczyho | 76.26 m²
Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii na Alvinczyho
269,990 € 3540 €/m²
2 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 62 m²
Comfort Home Reality s.r.o. ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt po čiastočnej, rekonštrukcii v
153,500 € 2476 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²
PREDANÝ: Rezervovaný:Ponúkame rodinný dom s výmerou 144m2, ktorý sa nachádza na pozemku s výmer
140,000 € 972 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
TRIOREALITY s.r.o. ponúka na prenájom nový, slnečný 3-izbový byt s nádherným výhľadom v samom c
830 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 66 m²
TRIOREALITY ponúka na predaj novostavbu murovaného RD typu bungalov nachádzajúcu sa len 1,5 km
Info v RK
Rodinný dom | 260 m²
TRIOREALITY ponúka na prenájom priestranný trojpodlažný RD s pozemkom 1000 m2 nachádzajúci sa n
Info v RK
Rodinný dom | 150 m²
TRIOREALITY s.r.o. ponúka na predaj RD s bazénom a hospodárskou budovou na pozemku o rozlohe 5
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Maticné námestie | 144 m²
TRIOREALITY vám ponúka na prenájom kancelárske / administratívne, prípadne obchodné priestory o
1,700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 701 m²
TRIOREALITY ponúka na predaj slnečný rekreačný stavebný pozemok s výmerou 701 m², ktorý má vyd
53,000 € 76 €/m²
Obchodné priestory | 430 m²
TRIOREALITY ponúka na prenájom prevádzkové-obchodno-kancelárske priestory v novostavbe Dom Nuvo
Cena dohodou
Rodinný dom | Iža | 167 m²
RK4 Reality, realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom vo veľmi dobrom stave, ktorý
129,000 € 772 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Ratnovce | 789 m²
Ponúkame na predaj krásny pozemok na stavbu rodinných domov. Pozemky sú o výmere 759 m2 a 885 m
95 €/m2 95 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | Žiharec | 700 m²
RK4 Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Žiharec. Poze
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 80 m²
Kúpim rodinný dom , okolí Nitry alebo v Nitre , v cene do 220.000 €. .
200,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | OSTREDKY | 70 m²
HĽADÁM PRE KLIENTA 3 izbový BYT - RUŽINOV (Ostredky, Štrkovec, Trávniky) Hľadám 3 izbový
Cena na vyžiadanie
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.