Predaj rodinného domu 303 m2, Bučany

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 303 m²

Ponúkame na predaj priestrannú vilu, stvorenú pre výnimočné bývanie spojené s nadštandardným ko

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bučany

495,000 € 1634 €/m²

Prenájom nového, 3-izbového apartmánu v Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 80 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, moderne a kompletne zariadený 3-izbový apartmán v prestížnej n

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

MAXIS REAL: NA PRENÁJOM ALEBO KÚPU: Výrobné/skladové haly s veľkým pozemkom – Dolná Krupá, okres Trnava

Reality Dolná Krupá

Skladový objekt | Parková | 1,700 m²

Ponúkame na prenájom súbor troch skladových/výrobných hál s prislúchajúcim pozemkom v priemysel

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Objekty na predaj Dolná Krupá

360,000 € 212 €/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: ORNÁ PÔDA V SMERE NA ZELENEČ, TRNAVA – PRÍSTUP Z ASFALTOVEJ CESTY, POTENCIÁL PRE IBV

Reality Zeleneč

Orná pôda | Mlynská | 24,939 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 24.939 m², vedený ako orná pôda, nachádzajúci sa v katastr

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Zeleneč

Cena dohodou

člen NARKS

Na prenájom 3-i byt – Mlynská ulica, Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 110 m²

Na prenájom: priestranný 3-izbový byt – Mlynská ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na prenáj

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDAJ Dom, chalupa Boldogkőváralja, Maďarsko

Reality Boldogkőváralja

Rodinný dom | 80 m²

Pavol Lagin a Kosmos reality Vám ponúkajú: Obec: Boldogkovaralja Štát: Maďarsko Výmera pozem

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Boldogkőváralja

36,500 € 456 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Haniska pri Košiciach

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | Zamajer | 1,967 m²

Adriána Radzieta a Kosmosreality Vám ponúkajú na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

199 €/m2 199 €/m2

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

MAXIS REAL: TOP NA PRENÁJOM: Klimatizované kancelárie 90 m2 s výbornou polohou na Hospodárskej ulici v Trnave

Reality Trnava

Polyfunkčný objekt | Ulica Hospodárska | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory za VÝHODNÚ CENU na Hospodárskej ulici v Trna

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Trnava

485 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

člen NARKS

MAXIS REAL: NA PREDAJ: Užšie parkovacie státie v podzemnej garáži v centre mesta vhodné na malé auto alebo motorku.

Reality Trnava

Garáž | Hornopotočná | 11 m²

Na predaj ponúkame užšie parkovacie státie pri stene, vhodné na parkovanie motorky alebo maléh

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Objekty na predaj Trnava

15,000 € 1364 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ - priestranný 2-izbový byt na prízemí bytového domu

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | 63 m²

NA PREDAJ ponúkame priestranný a prerobený 2-izbový byt na prízemí bytového domu v obci Most pr

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

Na predaj 3i byt s loggiou na Maurerovej ulici–Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Maurerova | 69 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou – Maurerova ulica, Furča, Košice Ponúkame Vám na p

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

195,000 € 2826 €/m²

BOSEN | Garáž s elektrinou Bratislava – Ružinov Líščie Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Líščie nivy | 18 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj garáž v lokalite Bratislava – Ružinov pri hotely Nivy. GARÁŽ:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,990 € 2611 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Kráľovské domy, byt 13_B s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Urbárska | 86.9 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

223,900 € 2577 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Bytový dom Mukačevská prináša do Prešova novú kapitolu bývania – jedinečný projekt na najobľúbe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

247,095 € 3260 €/m²

PREDAJ: Posledné slnečné pozemky "typ B" – ideálne miesto pre váš nový dom, Hrubá Borša

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | Záhradnícka ulica | 690 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNE STAVEBNÉ POZEMKY Ponúkame atraktívne stavebné pozemky v prémiovej rezid

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

180 €/m2 180 €/m2

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.1

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 78.09 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

269,000 € 3445 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 4.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

232,299 € 3065 €/m²

Krásny 1-izbový byt v centre mesta !

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Husárska | 43 m²

Na prenájom Vám ponúkame 1-izbový krásny byt o rozlohe 43 m2 . Byt sa prenajíma kompletne zaria

Publikované: 31.08.2021 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Kráľovské domy, byt 06_A s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Nezadaná | 61.5 m²

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

203,900 € 3315 €/m²

Kráľovské domy, byt 12_C s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Nezadaná | 61.5 m²

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

189,900 € 3088 €/m²

Prenájom biznis priestoru v Bratislave na ul. Hraničnej 36

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Hraničná | 166 m²

Na prenájom biznis priestor na ul. Hraničnej 36 v Bratislave v projekte NUPPU Magnólia 1 vo vým

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom izby s balkónom v srdci mesta Košíc ! Izba je súčasťou 4-izbového bytu

Reality Košice-Staré Mesto

Garsónka | Moyzesova | 17 m²

Ponúkame izbu (17m2) s balkónom v 4-izbovom exkluzívnom byte v prestížnom "Tostovom paláci" v c

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

450 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23071)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie