Kancelarske priestory v centre BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kapitulská | 57 m²

Ponúkame na prenajom zrekonštruované kancelarske priestory v centre Banskej Bystrice na Kapitul

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

399 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDANÉ * OKAMŽITÉ BÝVANIE * 1- IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII 2025, LOKALITA PLAVISKO

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Plavisko | 38 m²

BYT JE PREDANÝ! Napíšte nám aký byt hľadáte a my Vám zašleme nové ponuky ešte pred ich zverejne

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

73,000 € 1921 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V REKONŠTRUKCII, PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | K. Sidora | 170 m²

Ak Vás ponuka zaujme, neváhajte a kontaktujte 0905/115500 alebo henoch@nehnuteľnosti-predaj.sk

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

205,000 € 1206 €/m²

Kancelárske Priestory v centre BB na Kapitulskej ulici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kapitulská | 33 m²

Ponúkame zrekonštruované kancelarske priestory priamo v centre Banskej Bystrice na Kapitulskej

Publikované: 31.01.2023 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

265 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj stavebný pozemok na rodinný dom v obci Rad, okres Trebišov

Reality Rad

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 4,000 m²

Predám veľký pozemok v obci Rad, okres Trebišov. V blízkosti je obec Svätá Mária a Hrušov, Zat

Publikované: 25.02.2023 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Rad

20,000 € 5 €/m²

2-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | Galandov Majer | 49.02 m²

Ponúkame na predaj dvojizbový byt (K18.3.1) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Kremnica

119,000 € 2428 €/m²

Na predaj rekreačná chata, chalupa Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 65 m²

Na predaj krásna chata pod lesom, pri potoku v Zlatej Idke. Chata sa nachádza v rekreačnej obl

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Zlatá Idka

75,000 € 1154 €/m²

Kod S3465FO°° Novi Vinodolski, garsoiera, 28,85 m2

Reality Chorvátsko

Garsónka | Chorvátsko

Chorvatsko-Nemovitosti.cz nabízí v Novi Vinodolski okouzlující garsoniéru o rozloze 28,85 m².

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj

110,000 € 3813 €/m²

Kod 7239°° Dramalj, App. 20,44m2,garsoniéra s balkonem a výhledem na moře, 900m od moře

Reality Chorvátsko

Garsónka | Chorvátsko

Ponúkame garsónku o rozlohe 20,44m2 v Dramlje. Garsoniéra sa nachádza na prvom poschodí bytovéh

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj

79,300 € 3880 €/m²

Pozemok pre rekreačnú chatu | Magurka - Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 496 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v srdci čistej prírody Nízkych Tatier, v lokalite Magurka

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Partizánska Ľupča

45,000 € 91 €/m²

3-izbový byt s balkónom a parkovacím miestom | Galandov Majer, Kremnica

Reality Kremnica

3 izbový byt | Galandov Majer | 89.26 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt (V37.3.2) v projekte Galandov Majer Residence v Kremnici. Byt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Kremnica

209,200 € 2344 €/m²

Kod 7231 ° Senj, app.50m2, v centre, 300m od mora

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

CHORVÁTSKO-NEMOVITOSTI.cz ponúka byt v samom centre mesta v starom kamennom dome v 1. poschodí.

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj

98,000 € 1960 €/m²

Kúpim rodinný dom Košice - okolie

Reality Ruskov

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

KÚPIM RODINNÝ DOM, OD KOŠÍC do 25 km. Hľadáme 4 a viac izbový rodinný dom s rovinatým pozemkom,

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 09.07.2025
Domy na kúpa Ruskov

Cena dohodou

CREDA | prenájom administratívne priestory s parkoviskom, Nitra

Reality Nitra

Administratívny objekt | Trnavská | 115 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na prenájom administratívne priestory s parkoviskom v areáli Colnéh

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na prenájom Nitra

2,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

CREDA | predaj 4-izb. rodinný dom na kľúč, Rišňovce

Reality Rišňovce

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

CREDA REAL ESTATE Vám ponúka na predaj modernú 4-izbovú novostavbu v developerskom projekte Nov

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Rišňovce

211,150 € 1624 €/m²

Exkluzívne stavebné pozemky

Reality Veľké Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | Piešťanská | 550 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky s kompletnou infraštruktúrou v obci Veľké Kostoľany v lokal

Publikované: 20.06.2023 Aktualizované: 25.11.2025
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

135 €/m2 135 €/m2

Pozemky v Priemyselnej zóne

Reality Veľké Kostoľany

Priemyselná zóna | Piešťanská | 2,000 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame na

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Veľké Kostoľany

110 €/m2 110 €/m2

CREDA | predaj pozemky pri baterkárni, Palárikovo

Reality Šurany

Komerčná zóna | 25,000 m²

CREDA COMMERCIAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s využitím na vybavenosť, ľah

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Šurany

Cena dohodou

Kancelárske priestrory 362 m2 v budove EcoPoint

Reality Košice-Sever

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 362 m²

Moderné reprezentatívne priestory v samostatnom priestore s vlastnými toaletami a kuchynkou. 3

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Sever

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Pozemok na predaj v krásnom prostredí malebnej obci Ivanka pri Dunaji kúsok od Bratislavy.

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Nezadaná | 5,820 m²

Ponúkame na predaj tento pekný pozemok, ktorý sa nachádza v obci Ivanka pri Dunaji, ul. Štefáni

Publikované: 13.05.2024 Aktualizované: 21.10.2025
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

55 €/m2 55 €/m2

Predaj garážového parkovacieho miesta v novostavbe domu Kazanská 1b v Bratislave.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garáž | Kazanská | 12 m²

Ponúkame na predaj garážové parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v -1.podlaží, v novostavbe byt

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 30.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

20,000 € 1667 €/m²

Kancelárske priestory 242 m2 až 362 m2 v budove EcoPoint

Reality Košice-Ťahanovce

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 242 m²

Moderné reprezentatívne priestory. Nájomné: 12 EUR/m2 Spoločné prevádzkové náklady: 2,50 EUR/m

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Priestory na prenájom Košice-Ťahanovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie 20 m2 v budove EcoPoint

Reality Košice-Ťahanovce

Kancelárie, administratívne priestory | Magnezitárska | 20 m²

Prenájom kancelárie 20 m2 v budove EcoPoint Office Center. Je možnosť prenajať aj viac susediac

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na prenájom Košice-Ťahanovce

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

SLNEČNÝ POZEMOK 584 m2 PRE STAVBU VÁŠHO NOVÉHO DOMU S KRÁSNYM VÝHĽADOM V BLÍZKOSTI LESA / BRATISLAVA.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Knižkova dolina | 584 m²

Ponúkame na predaj tento STAVEBNÝ POZEMOK S DOKONALÝM VÝHĽADOM, ktorý je vhodný na výstavbu dom

Publikované: 06.11.2024 Aktualizované: 09.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

255,000 € 437 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie