Kompletne zrekonštruovaný tehlový 4 izbový byt v krásnom prostredí s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s úžitkovou plochou 106.8 m² (86 m² + 2 priestranné l

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3509 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA: Pozemok Podvysoká | 1123 m² | lúka, výhľad | vhodný na sad / včelín | 13 000 €

Reality Podvysoká

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,123 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE ponúka na predaj pozemok v obci Podvysoká, situovaný v pokoj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

13,000 € 12 €/m²

Bývaj v NOVOSTAVBE. Na PRENÁJOM 1+kk izbový byt Kamence Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Jána Lottnera | 29 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM 1+KK izbový byt v novostav

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA: Rovinatý pozemok v intraviláne obce s výhľadom a IS – ideálny na dom alebo chatu Olešná

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 521 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok nach

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

22,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s výťahom a parkovaním – prenájom Čadca Žarec

Reality Čadca

2 izbový byt | A. Bernoláka | 47.85 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám ponúkam na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Čadci na síd

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Čadca

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 15 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj murovanú chatku so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,000 € 1933 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | PRENÁJOM – PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Važecká | 60 m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – PREŠOV, VAŽECKÁ Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 2-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Prešov

Info v RK

Novinka
Novinka

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,000 € 1343 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! – Rodinný dom na predaj so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Jelka | 280 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka. Dom bol skol

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Jelka

440,000 € 1643 €/m²

Novostavba moderného rodinného domu – Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 3-izbový rodinný dom v dvojdome, ktorý sa nachádza v ce

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Horná Potôň

219,900 € 2365 €/m²

Nový byt v novostavbe na prenájom – Panónsky háj, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky háj | 51 m²

Ponúkame na prenájom nový byt v novom bytovom dome v Panónskom háji v Dunajskej Strede. Byt je

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba moderného rodinného domu – Horná Potôň

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 93 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Šamorín

219,900 € 2365 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj v obci Nový Život - časť Tonkovce

Reality Šamorín

Rodinný dom | Senecká cesta | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Šamorín

204,990 € 1367 €/m²

NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Šamorín

163,500 € 2177 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v blízkosti termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 120 m²

Realitná kancelária, DomovReal s.r.o., ponúka na predaj starší rodinný dom v meste Dunajská St

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

223,420 € 1862 €/m²

Predaj výrobno – prevádzkového objektu

Reality Okoč

Družstvo, chovateľský objekt | Opatovský Sokolec | 0 m²

Ponúkame na predaj výrobno - prevádzkový objekt v extraviláne obce Okoč – Opatovský Sokolec. O

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Okoč

Cena dohodou

Pozemok pre rekreačné účely v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Pri hrádzi | 1,235 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1235 m2 pri hrádzi v Hamuliakove. Pozemok má šírku 15 m,

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

111,150 € 90 €/m²

Rodinný dom na prenájom s veľkým pozemkom

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na prenájom Horný Bar

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa na novej ul

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľká Paka

237,000 € 2301 €/m²

Predaj rekreačného pozemku v Gabčikove

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 897 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Gabčikove pri starom koryte Dunaja v blízkosti reštaurácie Hullám

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

79,990 € 89 €/m²

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

329,000 € 1343 €/m²

Investičná príležitosť v Kvetoslavove

Reality Šamorín

Iný objekt | Kvetoslavov | 2,211 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so širokými možnosťami využitia v Kvetoslavove. Budov

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Šamorín

Cena dohodou

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Janíky

3 izbový byt | Nezadaná | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Janíky

178,500 € 2147 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie