Poschodový rodinný dom na predaj v obci Nový Život - časť Tonkovce

Reality Senec

Rodinný dom | A. Hlinku | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senec

204,990 € 1367 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s tromi balkónmi na ulici Kupeckého – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kupeckého | 71.47 m²

Ponúkame na predaj svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt situovaný na ulici Kupeckéh

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4268 €/m²

Priestranný poschodový 6-izbový rodinný dom s podnikateľskými priestormi v obci Horný Bar

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 160 m²

Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Šamorín

400,000 € 2500 €/m²

PONUKA PRE INVESTOROV - Predaj pozemkov v obci Báč

Reality Báč

Pozemok pre rodinné domy | Báč | 20,455 m²

Ponúkame na predaj pozemky určené na základe územného plánu na výstavbu rodinných domov v obci

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Báč

1,400,000 € 68 €/m²

Na predaj priestranný pozemok s rodinným domom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 1,723 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok o výmere 1 723 m² so starším rodinným domom v obci Most p

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

399,990 € 232 €/m²

Pozemok na predaj v obci Jelka

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Nová cesta | 2,531 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok v obci Jelka. Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Jelka

153,000 € 60 €/m²

Na predaj RD neďaleko Skalice v obci Vrádište so saunou a bazénom

Reality Skalica

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Stáva sa vám niekedy, že vstúpite do domu a okamžite cítite, že by ste tam najradšej zostali? T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Skalica

299,000 € 1869 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny veľký RD Unín

Reality Unín

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj budúce rodinné sídlo v tichej časti o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Unín

185,000 € 925 €/m²

Chata pri priehrade s panorámou

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | 70 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá je výnimočná nielen svoj

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

Cena dohodou

Predaj záhrady v Holíči

Reality Holíč

Záhradná chatka | Lesná | 29 m²

Viac ako Reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu vo vyhľadávanej lokalite Pasek

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Holíč

48,000 € 1655 €/m²

Dieľňa v Šaštíne

Reality Šaštín-Stráže

Iný objekt na bývanie | Do Gazárky | 136 m²

Viac ako Reality s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dom - dielňu so zariadením v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

54,000 € 397 €/m²

1izbový byt na prenájom v Skalici

Reality Skalica

1 izbový byt | Lúčky | 30 m²

Viac ako REALITY, s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM pekný 1-izbový byt na Lúčkach. Byt

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Skalica

450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

2izbový byt v Skalici na prenájom

Reality Skalica

2 izbový byt | Čulenova | 45 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám exkluzívne ponúka prenájom 2- izbového bytu v novostavbe Byty pri M

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Skalica

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Dokonalá chalupa u vody, RUDAVA

Reality Malé Leváre

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 160 m²

Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nádhernú chalupu, chatu a dom v j

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

199,500 € 1247 €/m²

Byt, ktorý má atmosféru, priestor aj výbornú adresu

Reality Skalica

3 izbový byt | Vajanského | 84.6 m²

Presne tak pôsobí tento výnimočný 3-izbový byt s lodžiou na Vajanského ulici v Skalici, miesto,

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Skalica

166,800 € 1972 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ! Dom pri golfovom rezorte v Skalici na predaj

Reality Skalica

Rodinný dom | Nezadaná | 68 m²

REZERVOVANÉ! Predstavujeme vám výnimočnú ponuku domu v Skalici, ktorý sa nachádza priamo pri pr

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Skalica

268,000 € 3941 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný investičný byt Skalica

Reality Skalica

2 izbový byt | Čulenova | 65 m²

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! Hľadáte výhodnú a bezpečnú investíciu? V takom prípade je

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Skalica

250,000 € 3846 €/m²

Pozemok s pekným výhľadom na Skalicu, 3927 m2, lokalita "Kravie hory"

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | Staré hory | 3,927 m²

Na predaj jedinečný pozemok v malebnej lokalite Kravie Hory v Skalici, ktorý sa pýši neopísateľ

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

137,000 € 35 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj domu v Šaštíne

Reality Šaštín-Stráže

Rodinný dom | Do Gazárky | 90 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj holodom v meste Šaštín-Stráže situovaný na hlavnej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaštín-Stráže

114,900 € 1277 €/m²

Novinka
Novinka

Znížená cena! Pozemok nad Skalicou na výstavbu RD

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Novosady | 3,803 m²

Viac ako Reality s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok s výhľadom na celú Skali

Publikované: 29.09.2021 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt v Skalici na ulici Športová

Reality Skalica

2 izbový byt | Športová | 55 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít mesta Skalic

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Skalica

89,000 € 1618 €/m²

3izbový byt s 2 balkónmi

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 64 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má všetko čo potrebujete - priestor, pohodu aj skvelú lokalitu? Viac ako

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Skalica

Cena dohodou

2izbový byt v Holíči

Reality Holíč

2 izbový byt | Pri Kaštieli | 76 m²

Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt v pokojnej l

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Holíč

123,000 € 1618 €/m²

Odstúpenie prevádzky kaderníctva v Senici

Reality Senica

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 108 m²

Hľadáte priestor na okamžité podnikanie bez ďalších investícií? Viac ako REALITY s.r.o. Vám p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Senica

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23074)
Upresniť hľadanie