Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Šamorín

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa na novej ul

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

237,000 € 2301 €/m²

Predaj spoluvlastníckeho podielu na pozemku – obec Jelka

Reality Jelka

Orná pôda | Hlavná | 79,701 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel na rozľahlom pozemku nachádzajúcom sa v obci Jelka.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Jelka

5 €/m2 5 €/m2

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

329,000 € 1343 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s priestrannou terasou a krásnym pozemkom v Holiciach

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 97 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s veľkou terasou, situovaný v obľúbenej a poko

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Holice

310,000 € 3196 €/m²

Novinka
Novinka

Kráľovianky domy - zahájený predaj II. etapy

Reality Šamorín

Rodinný dom | Kráľovianky | 105 m²

Ponúkame na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v dvojdomoch, situované v tichej a vyhľadá

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šamorín

272,500 € 2200 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÝ!Nízkoenergetický 5 – izbový rodinný dom na predaj v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Pri ihrisku | 148 m²

Ponúkame na predaj 5 - izbový rodinný dom s modernými technológiami v Kvetoslavove na Ulici Pri

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

374,990 € 2534 €/m²

Investičná príležitosť v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Iný objekt | Šľachtiteľská | 2,211 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so širokými možnosťami využitia v Kvetoslavove. Budov

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Kvetoslavov

Cena dohodou

Stavebný pozemok blízko termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | . | 2,236 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v blízkosti termálneho kúpaliska v Dunajskej Strede. Pozem

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

100 €/m2 100 €/m2

Rodinný dom na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Ulica László Amadea | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v Dunajskej Strede na ulici Lászlóa Amadeho •

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

219,000 € 2055 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Šamorín

178,500 € 2147 €/m²

Moderný rodinný dom v obci Kostolné Kračany, časť Amadeho Kračany

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 106 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čast

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Šamorín

329,990 € 3113 €/m²

Nadštandardný, zariadený 4 – izbový rodinný dom na prenájom v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Višňová | 93 m²

Ponúkame na prenájom, nadštandardný 4-izbový rodinný dom na Slivkovej ulici v Dunajskej Lužnej.

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na prenájom Dunajská Lužná

2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Priestranný trojizbový byt v obci Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Sídlisko | 85 m²

Ponúkame na predaj priestranný trojizbový byt v centre obce Zlaté Klasy. • Vlastnosti nehnuteľ

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

129,990 € 1529 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový poschodový rodinný dom s dvojgarážou, pivnicou a upraveným pozemkom

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Holice

409,000 € 1363 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

409,000 € 1363 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

409,000 € 1363 €/m²

Štýlový poschodový rodinný dom na predaj v obci Holice

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 1363 €/m²

Novozrekonštruovaný 3 – izbový byt na prenájom

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 67 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Šamoríne na Dunajskej ulici. By

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Poschodový rodinný dom na predaj

Reality Nový Život

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nový Život

204,990 € 1367 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | Lúky | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza v obľúbenej

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Trstice

93,000 € 775 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Trstice

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

93,000 € 775 €/m²

Rodinný dom na predaj v obci Trstice

Reality Galanta

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Galanta

93,000 € 775 €/m²

Pozemok na predaj – Dunajská Streda, Mliečany

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Mliečany | 15,852 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Mliečanoch, 3 km od Dunajskej Stredy. Veľkosť pozemku je 15852 m2.

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

Moderný rodinný dom v obci Kostoľné Kračany, časť Amadeho Kračany

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | Nezadaná | 106 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom s modernými technológiami v novovytvorenej obytnej čas

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Kostolné Kračany

329,990 € 3113 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie