Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,000 € 1343 €/m²

NOVÝ 3 - IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI - HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlavná | 75.1 m²

Ponúkame na predaj nový 3-izbový byt v obci Horné Janíky, ktorý sa nachádza v modernom bytovom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Šamorín

163,500 € 2177 €/m²

Rodinný dom na prenájom s veľkým pozemkom

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na prenájom Horný Bar

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Nezadaná | 103 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe, nachádzajúci sa na novej ul

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľká Paka

237,000 € 2301 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v blízkosti termálneho kúpaliska

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Malotejedská | 120 m²

Realitná kancelária, DomovReal s.r.o., ponúka na predaj starší rodinný dom v meste Dunajská St

Publikované: 25.01.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

223,420 € 1862 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! – Rodinný dom na predaj so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Jelka | 280 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka. Dom bol skol

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Jelka

440,000 € 1643 €/m²

Novostavba moderného rodinného domu – Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 3-izbový rodinný dom v dvojdome, ktorý sa nachádza v ce

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Horná Potôň

219,900 € 2365 €/m²

Nový byt v novostavbe na prenájom – Panónsky háj, DS

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Panónsky háj | 51 m²

Ponúkame na prenájom nový byt v novom bytovom dome v Panónskom háji v Dunajskej Strede. Byt je

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba moderného rodinného domu – Horná Potôň

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 93 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Šamorín

219,900 € 2365 €/m²

Poschodový rodinný dom na predaj v obci Nový Život - časť Tonkovce

Reality Šamorín

Rodinný dom | Senecká cesta | 150 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Nový Život – čas

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Šamorín

204,990 € 1367 €/m²

Predaj výrobno – prevádzkového objektu

Reality Okoč

Družstvo, chovateľský objekt | Opatovský Sokolec | 0 m²

Ponúkame na predaj výrobno - prevádzkový objekt v extraviláne obce Okoč – Opatovský Sokolec. O

Publikované: 29.06.2023 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Okoč

Cena dohodou

Pozemok pre rekreačné účely v Hamuliakove

Reality Hamuliakovo

Rekreačný pozemok | Pri hrádzi | 1,235 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 1235 m2 pri hrádzi v Hamuliakove. Pozemok má šírku 15 m,

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

111,150 € 90 €/m²

Predaj rekreačného pozemku v Gabčikove

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | Prístav | 897 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Gabčikove pri starom koryte Dunaja v blízkosti reštaurácie Hullám

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

79,990 € 89 €/m²

NOVÉ 3-IZBOVÉ BYTY V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÉ VOĽNÉ BYTY V PONUKE

Reality Janíky

3 izbový byt | Nezadaná | 83.15 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty v obci Horné Janíky, ktoré sa nachádzajú v moderných byto

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Janíky

178,500 € 2147 €/m²

NOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTANDARDE V OBCI HORNÉ JANÍKY - POSLEDNÝ BYT V PONUKE!

Reality Janíky

3 izbový byt | Nezadaná | 75.1 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Janíky

163,500 € 2177 €/m²

Reštaurácia a penzión na predaj v obci Trstená na Ostrove

Reality Trstená na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu s penziónom v obci Trstená na Ostrove. Na pozemku sa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Trstená na Ostrove

149,900 € 714 €/m²

Novostavba RD s modernými technológiami

Reality Šamorín

Rodinný dom | 103 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šamorín

237,000 € 2301 €/m²

Predaj spoluvlastníckeho podielu na pozemku – obec Jelka

Reality Jelka

Orná pôda | Hlavná | 79,701 m²

Ponúkame na predaj spoluvlastnícky podiel na rozľahlom pozemku nachádzajúcom sa v obci Jelka.

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Jelka

5 €/m2 5 €/m2

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Šamorín

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Šamorín

329,000 € 1343 €/m²

Prenájom priestranného 1-izbového bytu s balkónom a parkovacím miestom

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 47 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt s balkónom v obci Michal na Ostrove. Celková výme

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Reality Šamorín

1 izbový byt | Michal na Ostrove | 40 m²

Publikované: 12.09.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Šamorín

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičná príležitosť v Kvetoslavove

Reality Šamorín

Iný objekt | Kvetoslavov | 2,211 m²

Ponúkame na predaj administratívnu budovu so širokými možnosťami využitia v Kvetoslavove. Budov

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 13.11.2025
Objekty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Rodinný dom s veľkým pozemkom na predaj v obci Malinovo

Reality Malinovo

Rodinný dom | Adyho | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Malinove – ulica Adyho • Vlastnosti nehnuteľnosti Dom bol pos

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Malinovo

339,990 € 3400 €/m²

Priestranný poschodový 6-izbový rodinný dom s podnikateľskými priestormi v obci Horný Bar

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na predaj veľký poschodový rodinný dom vhodný na bývanie aj podnikanie, nachádzajúci s

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Horný Bar

400,000 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie