Ponúkame na predaj 76á pozemok v obci Kava.

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava | 7,600 m²

Ponúkame na predaj 76á stavebný pozemok v intraviláne obci Kava 10km od Komárna. Na pozemku sa

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Komárno

14 €/m2 14 €/m2

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT BLÍZKO CENTRA V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Gogoľova | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt na ulici Gogoľova v Nov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

111,000 € 1708 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI DUBNÍK

Reality Dubník

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Dubník. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej čast

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Dubník

43,700 € 546 €/m²

NA PRENÁJOM PRÍJEMNÝ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V NZ, ANDOVSKA UL.

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Andovská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný priestranný dvojizbový byt na ulici Andovská v Nových Zámkoch

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PEKNÝ 2 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE - VN.OKRUŽNÁ

Reality Komárno

2 izbový byt | Vnútorná Okružná | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 2 izbový byt v Komárne na Vnútornej Okružnej,

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Komárno

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU, GARÁŽOU A DIELŇOU V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | S. H. Vajanského | 82 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v štvorbytovke na ulici S. H. Vajanského v Nových Zámkoch. Byt

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

169,000 € 2061 €/m²

NA PREDAJ 3I DOM V KOLTE S OVOCNOU ZÁHRADOU

Reality Kolta

Rodinný dom | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom s veľkým ovocným sadom v príjemnom prost

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Kolta

Cena dohodou

DVOJPODLAŽNÉ DOMY S GARÁŽOU V NZ - PROJEKT VO VÝSTAVBE

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Javorová alej | 162 m²

UniQue Real s.r.o. Vám sprostredkuje možnosť rezervácie dvojpodlažného rodinného domu (zatiaľ v

Publikované: 25.04.2024 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,000 € 2006 €/m²

NA PRENÁJOM 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V NOVÝCH ZÁMKOCH

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | Šafárikova | 66 m²

Ponúkame Vám príjemný 2 izbový byt vo výmere 66 m2 do dlhodobého prenájmu na ul. Šafárikova 24

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj: Vidiecka usadlosť pri Veľkom Mederi – 1 ha, dom, hospodárske budovy, potenciál pre farmárčenie alebo agroturistiku.

Reality Okoč

Farmárska usadlosť | 120 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú poľnohospodársku usadlosť s výmerou takmer 1ha v tichej prírodnej

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Okoč

245,000 € 2042 €/m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na Palisádoch

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný a zrekonštruovaný veľký 1,5-izbový byt (dispozične riešený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Novostavba - 3 izbový rodinný dom s pozemkom o výmere 338 m2

Reality Kátlovce

Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý je ako stvorený pre pár alebo malú rodinu, hľada

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kátlovce

189,000 € 2363 €/m²

Novostavba - 4 izbový bungalov s krytou terasou, pozemkom 590 m2, Borievková, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Borievková | 120 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v novej lokalite Južná brána – Senec Hľadáte kvalitné, kom

Publikované: 07.10.2022 Aktualizované: 11.12.2025
Domy na predaj Senec

339,000 € 2179 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný tehlový 4 izbový byt v krásnom prostredí s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 108 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s úžitkovou plochou 106.8 m² (86 m² + 2 priestranné l

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3509 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA: Pozemok Podvysoká | 1123 m² | lúka, výhľad | vhodný na sad / včelín | 13 000 €

Reality Podvysoká

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,123 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE ponúka na predaj pozemok v obci Podvysoká, situovaný v pokoj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Podvysoká

13,000 € 12 €/m²

Bývaj v NOVOSTAVBE. Na PRENÁJOM 1+kk izbový byt Kamence Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Jána Lottnera | 29 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na PRENÁJOM 1+KK izbový byt v novostav

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

390 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA: Rovinatý pozemok v intraviláne obce s výhľadom a IS – ideálny na dom alebo chatu Olešná

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 521 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok nach

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

22,500 € 43 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v novostavbe s výťahom a parkovaním – prenájom Čadca Žarec

Reality Čadca

2 izbový byt | A. Bernoláka | 47.85 m²

Realitná kancelária MENÍME BÝVANIE Vám ponúkam na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Čadci na síd

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Čadca

400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj murovaná chatka so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitnúci ostrov v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Záhradná chatka | 15 m²

Reality na kľúč Vám ponúka na predaj murovanú chatku so záhradou vo vyhľadávanej lokalite Kvitn

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

29,000 € 1933 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký 2 izbový byt 74 m2 s výnimočnou dispozíciou v príjemnej lokalite Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 3041 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | PRENÁJOM – PREŠOV

Reality Prešov

2 izbový byt | Važecká | 60 m²

PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – PREŠOV, VAŽECKÁ Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 2-

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Prešov

Info v RK

Novinka
Novinka

Priestranný poschodový rodinný dom na predaj – Lehnice

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 245 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový poschodový rodinný dom s garážou, priestrannou pivnicou a krásne up

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

329,000 € 1343 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ! – Rodinný dom na predaj so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | Jelka | 280 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažný rodinný dom so 4 bytovými jednotkami v obci Jelka. Dom bol skol

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Domy na predaj Jelka

440,000 € 1643 €/m²

Novostavba moderného rodinného domu – Horná Potôň

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 3-izbový rodinný dom v dvojdome, ktorý sa nachádza v ce

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Horná Potôň

219,900 € 2365 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1399)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Upresniť hľadanie