Exkluzívne na predaj RD s dvomi bytovými jednotkami

Reality Červeník

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý má dve samo

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1833 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici s balkónom

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 51 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici Realitná kancelária reality BIČIAR V

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 3255 €/m²

3-izbový byt na Clementisovej ulici v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Clementisova | 68 m²

reality BIČIAR ponúka na prenájom novo zrekonštruovaný 3-izbový byt v Trnave na Clementisovej u

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu, Michalská, Michalská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Michalská | 70 m²

Na predaj 3-izbový byt s balkónom v Hlohovci – skvelá ponuka Ponúkame na predaj priestranný 3-

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

1-izbový byt na Čajkovského ulici v Trnave

Reality Trnava

1 izbový byt | Čajkovského | 29.71 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt na Čajkovského ulici v Tr

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

132,000 € 4443 €/m²

Novinka
Novinka

Rekreačná chata v Kučišdorfskej doline - Pezinok

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Kučišdorfskej doline | 75 m²

Rekreačná chata v Kučišdorfskej doline – pokoj, príroda a celoročné využitie reality-Bičiar po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

Cena dohodou

NOVÁ CENA - 5-izbový rodinný dom, dve garáže a krásny pozemok Špačince

Reality Špačince

Rodinný dom | Špačince | 150 m²

reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový rodinný dom s dvoma garážami,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Špačince

296,000 € 1973 €/m²

Novinka
Novinka

ZNÍŽENÁ CENA záhradná chatka v Šali za strelnicou

Reality Šaľa

Chalupa, rekreačný domček | Šaľa | 20 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj záhradnú chatku v Šali za strelnicou LOKALITA Záhradkárska obl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šaľa

22,000 € 1100 €/m²

Novinka
Novinka

Hľadáte únik z mesta, ponúkame na predaj slnečný pozemok s chatkou

Reality Bohdanovce nad Trnavou

Záhrada | Bohdanovce nad Trnavou | 406 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ak hľadáte únik z mesta, máme pre Vás na predaj slnečný pozemok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bohdanovce nad Trnavou

59,900 € 148 €/m²

Novinka
Novinka

stavebný pozemok 1212m² v obci Šelpice

Reality Šelpice

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 1,212 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obľúbenej obci Šelpice, vzdialen

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šelpice

266,640 € 220 €/m²

Dom v jednej z najkrajších častí Devína s unikátnym výhľadom

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Bratislava - Devín | 245 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj exkluzívne bývanie v trojpodlažnom dome s dvoma byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

669,900 € 2734 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt v rodinnom dome v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Oblúková | 76 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka prenájom zariadený 3-izbový byt v rodinnom dome v Trnave LOK

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Trnava

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ 5-izbový rodinný dom Hrnčiarovce

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | Hrnčiarovce nad Parnou | 118 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj modernú novostavbu 5-izbového rodinného domu v obci Hrnčiarovce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

280,000 € 2373 €/m²

VÝRAZNÁ ZĽAVA novostavba s viacerými bytovými jednotkami

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 360 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj novostavbu s viacerými bytovými jednotkami ideálna na bývanie a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 1806 €/m²

6-izbový rodinný dom v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Biely Kostol | 340 m²

Realitná kancelária BIČIAR vám vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 6-iz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

Cena dohodou

Novinka
Novinka

polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom v obci Pavlice

Reality Pavlice

Rodinný dom | Pavlice | 113 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj polyfunkčný objekt so 4-izbovým bytom na poschodí v obci Pavlic

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Pavlice

269,000 € 2381 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 2 izbový byt, s možnosťou pokračovať v nájme s nájomníkom

Reality Trnava

2 izbový byt | Komplex MIKO | 47 m²

Exkluzívna ponuka: Ihneď k nasťahovaniu. Ak hľadáte bývanie alebo investičnú príležitosť, byt s

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

169,990 € 3617 €/m²

Stavebný pozemok 888 m2 v obci Ružindol

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 888 m²

realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ružindol LOKALITA Nehnuteľ

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

122,000 € 137 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s výnimočnou atmosférou na skvelej adrese v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 94 m²

Hľadáte bývanie, ktoré ponúka viac priestoru ako byt, no s polovičnými mesačnými nákladmi? Tent

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1691 €/m²

1 izbový byt v najlukratívnejšej oblasti Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 38 m²

• Na treťom poschodí trojposchodovej tehlovej bytovke, na západnej časti mesta, • Veľkým benefi

Publikované: 12.01.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

420 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Borský Svätý Jur 3

Reality Borský Svätý Jur

Orná pôda | 12,500 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu a trvalý trávny p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

1.3 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy a trvalého trávneho porastu Kozárovce

Reality Kozárovce

Orná pôda | 7,500 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Kozárovce

0.95 €/m2 1 €/m2

Predaj orné pôdy Madunice

Reality Madunice

Orná pôda | 4,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky ve výlučnom vlastnictve. Jedná sa o ornou pôdu v katastrálnom úz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Madunice

0.95 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23075)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie