Lukratívny pozemok v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200,000 € 133 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Priestranný rodinný dom v centre obce Madunice TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Komfortné bývanie s ve

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Madunice

165,000 € 688 €/m²

PREDANE/Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou

Reality Siladice

Rodinný dom | Nezadaná | 71 m²

Rodinný dom s veľkorysým pozemkom a výbornou dostupnosťou – ideálny základ pre váš vysnívaný do

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Siladice

73,000 € 1028 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Hlohovec

Reality Hlohovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,550 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý stavebný pozemok o výmere 2 550 m², nachádzajúci sa v meste Hlohov

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Predaj investičného pozemku – Zvončín

Reality Zvončín

Záhrada | Zvončín | 3,408 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar Vám ponúka na predaj slnečný pozemok v katastrálnom území ob

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

68,000 € 20 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Madunice

155,000 € 646 €/m²

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Rezervované/Prenájom 3-izbového bytu, Vinohradská, Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 70 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Ponúkame

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 5 izbový poschodový drevodom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | Cífer | 170 m²

reality BIČIAR exkluzívne ponúka na predaj útulný 5-izbový rodinný dom s menšou záhradou v obci

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Cífer

268,000 € 1576 €/m²

3i byt v pokojnej časti Trnavy na Prednádraží

Reality Trnava

3 izbový byt | J.G. Tajovského | 68.43 m²

Na predaj slnečný 3 i byt v pokojnej časti mesta Trnavy. byt sa nachádza v 3-poschodovom (4 pod

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

179,900 € 2629 €/m²

Rodinný dom v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | 162 m²

Rodinný dom bol postavený v roku 1978, je zateplený, s novou zrekonštruovanou strechou. Výhodo

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 € 926 €/m²

REZERVOVANÉ-1izbový útulný byt blízko centra na ulici V. Clementisa

Reality Trnava

1 izbový byt | Vladimíra Clementisa | 29 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na ulici Vladimíra Clementisa v Trn

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Trnava

126,000 € 4345 €/m²

EXKLUZÍVNE: Celé podlažie v centre Piešťan s projektom apartmánov

Reality Piešťany

Polyfunkčný objekt | Nitrianska 755 | 374 m²

EXKLUZÍVNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V CENTRE PIEŠŤAN Predaj celého podlažia s projektom apartmáno

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

970,000 € 2594 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Murovaná chata nad priehradou v Suchej nad Parnou

Reality Suchá nad Parnou

Chalupa, rekreačný domček | Suchá nad Parnou | 60 m²

Ponúkame na predaj krásnu murovanú chata komplet so zariadením. Možnosť celoročného bývania. D

Publikované: 13.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Suchá nad Parnou

53,000 € 883 €/m²

REZERVOVANÉ! Klimatizovaný 2-izb. byt s veľkou lodžiou

Reality Trnava

2 izbový byt | Novomestská | 55.98 m²

REZERVOVANÉ! Ponúkame na predaj klimatizovaný, kompletne zariadený 2-izbový byt s celkovou výme

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

209,990 € 3751 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA

Reality Hlohovec

4 izbový byt | M.Bela | 80 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA BÉLA Ponúkame Vám exk

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu, Hlohovec

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

NA PRENÁJOM: Moderný 2-izbový byt v centre mesta Hlohovec – komplet zariadený, klimatizácia Re

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDANÉ / Predaj 4-izbového bytu, Hlohovec

Reality Hlohovec

4 izbový byt | Nezadaná | 84.67 m²

Na predaj 4-izbový byt v širšom centre – Hlohovec , Michalská ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Stavebný pozemok so starším rodinným domom v obci Vlčany

Reality Vlčany

Pozemok pre rodinné domy | Vlčany | 1,496 m²

Ponúkam na predaj stavebný pozemok v obci Vlčany o rozlohe 1496m2. Rozmery: 16m x 97m Na pozemk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vlčany

48,000 € 32 €/m²

Veľký stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu - domov

Reality Majcichov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok priamo v Majcichove, je ideálnym miestom vhodným na výs

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Majcichov

257,000 € 99 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici s balkónom

Reality Trnava

2 izbový byt | Jiráskova | 51 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jiráskovej ulici Realitná kancelária reality BIČIAR V

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

166,000 € 3255 €/m²

Exkluzívne na predaj RD s dvomi bytovými jednotkami

Reality Červeník

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

POPIS PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI: Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom, ktorý má dve samo

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Červeník

220,000 € 1833 €/m²

REZERVOVANÉ 4-izbový rodinný dom na Kopánke v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Trnava | 130 m²

reality BIČIAR ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v lukratívnej časti Trnavy na Kopánke LOK

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

Cena dohodou

REZERVOVANÉ 3-izbový byt v Trnave na Spartakovskej ulici

Reality Trnava

3 izbový byt | Spartakovská | 67.2 m²

Realitná kancelária BIČIAR ponúka na predaj za mimoriadne výhodnú cenu 3-izbový byt na Spartako

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

185,000 € 2753 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie