Veľký trojizbový byt, čiastočne zariadený, DS, Záhradnícka ul., 2 x balkon, + 1x státie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 70 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt s dvoma balkónmi a

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený rodinný dom v centre mesta DS

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | centrum | 90 m²

V Dunajskej Strede, v centre mesta, Dom bol nedávno rekonštruovaný, má dve spálne, jednu spoloč

Publikované: 16.05.2022 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novostavbe v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

240,318 € 3919 €/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Námestie Priateľstva, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt • Úžitková plocha:

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebné pozemky v novej štvrti DS

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Gyulu Szabóa | 600 m²

Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na predaj stavebné pozemky v zastavanom území Dunajská

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

175 €/m2 175 €/m2

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jantárova cesta | 84 m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený • Realitná kancelária Lauranna ponúka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervované/ predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 69.7 m²

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Vinohradská ulica, Hlohovec TEL.ČÍSLO: 0

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

154,000 € 2209 €/m²

Predaj rodinného domu, Sládkovičova, Sládkovičova, Hlohovec

Reality Leopoldov

Rodinný dom | Sládkovičova | 280 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Leopoldov

225,000 € 804 €/m²

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Dvorníky

Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²

Exkluzívny 4‑izbový rodinný dom v Dvorníkoch pri Hlohovci – pokojné bývanie s výbornou dostupno

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

145,000 € 518 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV

Reality Leopoldov

1 izbový byt | Šulekovská | 60 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT 60 m², LEOPOLDOV – ŠULEKOVSKÁ ULICA TEL.ČÍSL

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Leopoldov

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný rodinný dom v Ratkovciach s priestrannou dispozíciou a výbornou dostupnosťou

Reality Ratkovce

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny rodinný dom v malebnej obci Ratkovce, ktorá sa nachádza v Trnavsk

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ratkovce

459,000 € 1836 €/m²

PREDANÉ/Predaj rodinného domu, Seredská, Seredská, Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Seredská | 140 m²

Na predaj priestranný rodinný dom s veľkorysým pozemkom v mestskej časti Šulekovo – Hlohovec

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

154,000 € 1100 €/m²

Veľkorysý pozemok s obrovským potenciálom v Dolných Orešanoch

Reality Dolné Orešany

Rodinný dom | Dolné Orešany | 115 m²

Realitná kancelária Reality Bičiar vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok so

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolné Orešany

139,000 € 1209 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Buková - Prievaly

Reality Buková

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 502 m²

Na predaj samostatný stavebný pozemok nachádzajúci sa na rozhraní obcí Buková a Prievaly.

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Buková

34,900 € 70 €/m²

Chata v srdci Malých Karpát

Reality Dobrá Voda

Chalupa, rekreačný domček | Dobrá Voda | 96 m²

Chata s úžitkovou plochou 96 m² prešla pred dvomi rokmi rekonštrukciou. Zabudnite na starosti s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

111,900 € 1166 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok Cífer

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 1,017 m²

Veľkorysý stavebný pozemok s výbornou šírkou – Cífer Reality BIČIAR Vám ponúka na predaj atrakt

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

357,990 € 352 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v tichom srdci Dolného Dubového

Reality Dolné Dubové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa spája vidiecky pokoj s výbornou dostupnosťou

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Dubové

Cena dohodou

Predaj rodinného domu, Hlohovec

Reality Madunice

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Priestranný rodinný dom v centre obce Madunice TEL.ČÍSLO: 0910 656 252 Komfortné bývanie s ve

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Madunice

165,000 € 688 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA

Reality Hlohovec

4 izbový byt | M.Bela | 80 m²

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM – 4-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, HLOHOVEC, UL. MATEJA BÉLA TEL.ČÍSLO : 0910 6

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na podnájom Hlohovec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Cífer 2 prémiové stavebné pozemky

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Cífer | 508 m²

NA PREDAJ: 2 prémiové pozemky so šírkou 27 m – Cífer Reality BIČIAR vám exkluzívne ponúka dva v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Cífer

179,900 € 354 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Bottovej (93m2)

Reality Trnava

3 izbový byt | J.Bottu | 93 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: 3i byt (93 m²) s 3 vstupmi a možnosťou mezonetu POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

249,000 € 2677 €/m²

Lukratívny pozemok v obci Pavlice

Reality Pavlice

Pozemok pre rodinné domy | Pavlice | 1,500 m²

Predaj lukratívneho pozemku v obci Pavlice – 1 500 m² s možnosťou rozdelenia Ponúkame na preda

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pavlice

200,000 € 133 €/m²

Predaj rodinného domu, Ladislava Novomeského, Ladislava Novomeského, H

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Ladislava Novomeského | 120 m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v tichej lokalite – Hlohovec, časť Šulekovo TEL.ČÍSLO : 0910 656

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie