REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt 78 m² po rekonštrukcii s loggiou v tichej lokalite

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

Hľadáte bývanie, kde budú mať vaše deti dostatok priestoru, bezpečné okolie a všetko potrebné n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

187,000 € 2397 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 537 m²

Hľadáte výnimočné miesto na bývanie, rekreáciu alebo bezpečnú investíciu? Ponúkame Vám stavebný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s výnimočným potenciálom v mestskej časti Bratislava – Devín (Devínska cesta) + možnosť dokúpiť susedný pozemok

Reality Bratislava-Devín

Pozemok pre rodinné domy | 552 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

člen NARKS

Výnimočný pozemok pre podnikanie a rekreáciu – moderné riešenia a historická lokalita

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | 110,000 m²

Kvetoslava Grätzer - ponúkam Vám cez spoločnosť Broker Consulting exkluzívne jedinečný a rozsi

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zabehnutý Penzion, Reštaurácia + Cukráreň Snina

Reality Snina

Hotel, penzión, ubytovňa | 1. Mája | 1,082 m²

Broker Consulting ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj krásny, komplet zrekonštruo

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Snina

Cena dohodou

člen NARKS

Priemyselný areál s výrobnou halou - Brekov

Reality Brekov

Výrobný objekt | Nezadaná | 905 m²

Broker Consulting ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa priemyselný areál s výrobnou halou. A

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Brekov

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Vila na streche pre rodinu s deťmi

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova | 220 m²

Predstavujeme vám vilu na streche. Lepšie než dom: veľké terasy na oddych, stretnutia s priateľ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,900 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ideálny pozemok v srdci obce s historickým rodinným domom - Vaša možnosť na bývanie alebo investíciu

Reality Žehňa

Rodinný dom | 80 m²

Pozemok so starším rodinným domom v intraviláne obce Žehňa Ponúkame na predaj priestranný poze

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Žehňa

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

na predaj pozemky v Šarišských Michaľanoch - exkluzívne

Reality Šarišské Michaľany

Komerčná zóna | Nezadaná | 5,335 m²

PREDAJ POZEMKU – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ S POTENCIÁLOM IBV Ponúkame na predaj slnečný pozemok n

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Michaľany

Cena dohodou

člen NARKS

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj 3 izbového bytu Poprad - Matejovce s balkónom

Reality Poprad

3 izbový byt | Allendeho | 75 m²

Na predaj 3‑izbový byt, 75 m², lodžia, Poprad – Matejovce Na predaj 3‑izbový byt o výmere 75 m²

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

156,000 € 2080 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj, so slnečným veľkým pozemkom v obci Očová

Reality Očová

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Peter Babic pod záštitou Broker Consulting Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Očová

139,900 € 538 €/m²

člen NARKS

Na predaj pozemok v obci Hažín nad Cirochou

Reality Hažín nad Cirochou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,591 m²

Broker Consulting ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení majiteľa pozemok v obchi Hažín nad C

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hažín nad Cirochou

Cena dohodou

člen NARKS

Rekreačná chata na predaj Látky, časť Prašivá

Reality Látky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 140 m²

Broker Consulting Vám exkluzívne ponúka na predaj útulnú 3 podlažnú rekreačnú chatu v obľúbenej

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

82,900 € 592 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÝ BYT 73 m2! TOP lokalita EUROVEA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Plynárenská | 73 m²

!PRVÉ PRENAJÍMANIE! Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt v prestí

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím v projekte Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Gustáva Mallého | 44.13 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v projekte Matado

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5552 €/m²

člen NARKS

Krásny 1-izbový byt Eurovea

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 40 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt v prestížnej novostavbe Prístavná – mieste,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Prakticky 1-izbový byt s loggiou a parkovaním, Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame na prenájom moderný, klimatizovaný 1-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – zóna

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Stavebný pozemok s výhľadom na Dunaj, Karpaty a Rakúsko – Kráľovské údolie, Staré Mesto – 841 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 841 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

598,000 € 711 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný bezbariérový rodinný dom v Budmericiach s veľkým pozemkom – vhodný aj pre dvojgeneračné bývanie alebo investičnú príležitosť

Reality Budmerice

Rodinný dom | 230 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Budmerice s celkovou úžitkovou plochou 230 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Budmerice

245,000 € 1065 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie