SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s možnosťou dojednania garážového státia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Romanova | 54 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na prenájom 2,5 izbový byt v Bratislave – časť Petržalka – zariadený s

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

553 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave s obytným podkrovím v lokalite Bratislava - Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Železná | 166 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci podpivničený rodinný dom v pôvodnom stave

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 1958 €/m²

NA PREDAJ | posledný 3 izbový byt v projekte TRIA KLIN | Klin - Námestovo

Reality Námestovo

3 izbový byt | Kliňanská cesta | 112 m²

Hľadáte súkromie rodinného domu za cenu bytu? Projekt TRIA KLIN ponúka len 4 moderné 3-izbové

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Námestovo

168,400 € 1504 €/m²

NA PREDAJ | novostavba záhradnej chatky | Dolný Kubín - BANISKO

Reality Dolný Kubín

Záhradná chatka | 25 m²

Unavuje vás mestský zhon? Je čas na reset v chatke, ktorá ponúka maximálnu nezávislosť a je dok

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Predaj : 2 izbový byt v obci Staškov ( 254-B)

Reality Staškov

2 izbový byt | Staškov | 62.43 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 2 - izbový byt v štádiu holobyt o rozlohe 62,43m2 ideálne pr

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 12.12.2025
Byty na predaj Staškov

111,631 € 1788 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Rodinný dom s vinicou 7 702 m² | Vinohrady nad Váhom

Reality Vinohrady nad Váhom

Rodinný dom | Perecká | 138 m²

DOMOV, VINICA, 7702 m² PRÍRODY. Predstavujeme Vám 4-izbový rodinný dom s vlastnou aktívnou vini

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Vinohrady nad Váhom

Info v RK

REZERVOVANÝ! Predaj| Zariadený priestranný (140m2) 4i RD s bazénom, terasou a garážou v tichej lokalite, Veľký Meder |Gofar |Exkluzívne

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Tibora Ága | 140 m²

REZERVOVANÝ! Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Domy na predaj Veľký Meder

288,500 € 2061 €/m²

Reality Klin

3 izbový byt | Záruby | 112 m²

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Klin

168,400 € 1504 €/m²

Na predaj apartmán v obci Oščadnica

Reality Oščadnica

Apartmán | Nezadaná | 35.26 m²

Na predaj útulný apartmán v obci Oščadnica Ponúkame na predaj moderný apartmán nachádzajúci sa

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Oščadnica

95,500 € 2708 €/m²

člen NARKS

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Oľdza

567,000 € 1829 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Bajkalská | 18 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj murovanú garáž v Bratislave - časť Nivy, na ul. Bajkalská. G

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj novostavbu samostatne stojaceho 5 izbového rodinného domu v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Pod vinicami | 127 m²

*** Nezabudnite si pozrieť profesionálnu videoprezentáciu, ktorá vám poskytne dokonalý obraz o

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Senec

409,000 € 3220 €/m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Žabí majer | 369 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj pozemok 369 m2 v Bratislave Rači – časť Žabí Majer Pozemok

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 122 €/m²

NA PREDAJ | rekreačná chata | Martim - Priekopa

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | Za Jordánom | 39 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatku na rovinatom, slnečnom pozemku. Ideálne riešenie pre okamž

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

28,500 € 731 €/m²

Exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt s parkovacím miestom- Ovocne Sady

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ivanská cesta | 45 m²

Dahleh ponuka exkluzívne na prenájom neobývaný 2-izbový byt v novostavbe Ovocne Sady ul. Ivansk

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rodinný dom v Kolárove!

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Južná zóna | 139.5 m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ novostavbu radového rodinného domu B7 s garážou a pozemkom o ro

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

232,000 € 1720 €/m²

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 79.12 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

DAHLEH ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave. Byt má rozlohu 55 m