Celoročne obývateľná rekreačná chata

Reality Dobrá Voda

Chata, drevenica, zrub | 45 m²

Kompletne zrekonštruovaná murovaná chata s dvomi terasami – Dobrá Voda, Malé Karpaty Broker Co

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dobrá Voda

79,999 € 1778 €/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový slnečný byt - Hutnícka ulica Košice - REZERVOVANÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hutnícka | 55 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný veľmi príjemný 2 izbový byt v srdci Koší

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 3436 €/m²

člen NARKS

Život na najvyššej úrovni - vila s bazénom 10 minút od centra Bratislavy

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | 352 m²

Život bez kompromisov — reprezentatívna vila s bazénom: Bratislava – Vrakuňa Sú domy, ktoré po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

1,349,000 € 3832 €/m²

člen NARKS

Predaj rodinný dom Veľké Uherce, pozemok 450 m2, priľahlý pozemok 803m2, OV.

Reality Veľké Uherce

Rodinný dom | 166 m²

Predaj rodinný dom Veľké Uherce, pozemok 450 m2, priľahlý pozemok 803m2, OV. Ponúkame na preda

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Uherce

190,000 € 1145 €/m²

člen NARKS

Na predaj záhradná chata, Nitra

Reality Nitra

Chata, drevenica, zrub | 20 m²

.Predám pozemok so záhradným domčekom, kde rozloha pozemku je po výmere 330 m2 s výmerou nehnut

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

33,900 € 1695 €/m²

člen NARKS

Na predaj priestranný 4 - izbový byt v Lučenci

Reality Lučenec

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne rodinné bývanie s výbornou dispozíciou a dostatkom priestoru? Ponúkame Vám na p

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Lučenec

90,000 € 1111 €/m²

člen NARKS

Veľký 3-izbový byt s klimou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 78 m²

Bývanie s Novým Štandardom v Projekte Nesto: Spojenie Prírody a Mesta. Hľadáte ideálne bývanie,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 4 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 194 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom so 4 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bešeňová

729,000 € 3758 €/m²

člen NARKS

Na predaj / Pozemok / Košice - Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Orná pôda | Nezadaná | 1,332 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. a RealitySpolu.sk Vám v exkluzívnom zastúpení po dohode s ma

Publikované: 08.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

193,140 € 145 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt Dlhá Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Dlhá | 72 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt v Nitre na Dlhej ulici. Byt pozostáva z 3 izieb

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2361 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BEŠEŇOVÁ / Predaj apartmánového domu / 2 samostatné jednotky

Reality Bešeňová

Apartmán | Nezadaná | 97 m²

Investičná príležitosť v srdci Liptova! Apartmánový dom s 2 samostatnými jednotkami pri Vodnom

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bešeňová

369,000 € 3804 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v štádiu holodomu, Nitra- Kynek

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj 4- izbový rodinný dom v tichej lokalite pri lese, Nitra- Kynek. Rodinný do

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

305,000 € 2033 €/m²

člen NARKS

Veľký 1 izbový byt 45m2 po rekonštrukcii

Reality Šahy

2 izbový byt | Železničná | 44.1 m²

Ponúkame priestranný a svetlý 1-izbový byt na Železničnej ulici v Šahách, situovaný na 2. posch

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Šahy

67,900 € 1540 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom

Reality Lučenec

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj rodinný dom v meste Lučenec na ulici J. Franciscih. Pozemok je o celkovej výmere 414

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Lučenec

185,000 € 1028 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový starší dom, Veľké Dvorany, 16 á pozemok

Reality Veľké Dvorany

Rodinný dom | 127 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorany, situovaný v tichej uličke. Dom je

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorany

144,000 € 1134 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Belina

Reality Belina

Rodinný dom | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v obci Belina, ktor

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Belina

83,000 € 277 €/m²

člen NARKS

Starší rodinný dom na predaj - Liptovská Lúžna

Reality Liptovská Lúžna

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave v Liptovskej Lúžnej. Rodinný dom je čias

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovská Lúžna

55,000 € 733 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok priamo v meste na predaJ Banská Bystrica, dostupné všetky IS

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,468 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. ,exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 170 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra mesta Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 65 m²

Predám zariadený, čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na ulici Tomášikova, sídlis

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

162,500 € 2500 €/m²

člen NARKS

Pozemky v čarokrásnych Nízkych Tatrách - Liptovská Lúžna

Reality Liptovská Lúžna

Lesná pôda | Nezadaná | 56,227 m²

Ponúkame na predaj podiel v urbárskom spoločenstve - Urbariát - Pozemkové spoločenstvo Liptovsk

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovská Lúžna

28,100 € 0 €/m²

člen NARKS

PRENÁJOM 2 izbový byt - NIVY (energie v cene)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Broker Consulting ponúka na prenájom 2-izbový byt, s dobrým dispozičným riešením, byt sa nachád

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

999 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

člen NARKS

Hľadáte Pohodlné Ubytovanie pre Vašich Zamestnancov v Srdci Tatier?

Reality Štrba

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný penzión v malebnej obci Štrba, ideálny pre firmy a ic

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Štrba

Cena dohodou

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj, v cene pozemku. Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | 312 m²

SUPER CENA! Boris Kňažko a Spoločnosť Broker Consulting a.s. má pre Vás exkluzívnu ponuku v cen

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vyhne

60,000 € 192 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt blízko parku pod hradom

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

Predaj: 3-izbový byt, 2 balkóny, centrum Nitry pri parku a kúpalisku • Výmera: 74 m2 + balkóny

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23073)
Upresniť hľadanie