Rekreačný pozemok | 4,519 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 4519 m² , v
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 3,529 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky v lokalite Strážny vr
Cena dohodou
Administratívny objekt | Kpt. J. Nálepku | 154 m²
PATRIOT Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove súkromnej sp
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality ponúka na predaj vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pok
85,000 €
3 izbový byt | Španielsko
Zrekonštruovaný a moderný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej štvrti Jardines del Mar,
269,000 € 3280 €/m²
3 izbový byt | 77.7 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Kom
85,000 € 1094 €/m²
Výrobný objekt | 90 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Moment
145,000 € 1611 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v cent
430,000 € 430000 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata
115 €/m2 115 €/m2
2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²
Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št
580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 210 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b
Cena dohodou
Obchodné priestory | 140 m²
PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²
Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla
75,000 € 11 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality Vám ponúka na predaj prízemný rodinný dom, ktorý sa nachádz
219,000 € 1742 €/m²
Apartmán | Španielsko
Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe
415,000 € 4235 €/m²
2 izbový byt | Párovská | 57 m²
Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk
175,000 € 3070 €/m²
Apartmán | Španielsko
Objavte svoju oázu na pobreží Costa del Sol v tomto svetlom 2-izbovom byte s 2 kúpeľňami vo vyh
209,000 € 2580 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz
74,000 € 93 €/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n
60,000 € 1250 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
Jsou místa, kde se život zpomalí a dny dostanou přirozený řád. Kde rána patří moři, světlu a pr
422,050 € 4396 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Luxusní vila na Bali – návratnost investice cca 10 let, pasivní příjem bez starostí Moderní vi
186,000 € 1860 €/m²
Garsónka | Thajsko
Chcete žít v Thajsku – a ještě k tomu v jedinečném designovém komplexu, který nemá konkurenci?
133,000 € 4433 €/m²
Garsónka | Thajsko
Představte si rána, kdy se probouzíte do vůně tropického vzduchu a jen pár minut vás dělí od mo
73,200 € 1702 €/m²
Garsónka | Spojené Arabské Emiráty
Tady hraje hlavní roli voda, prostor a promyšlená koncepce. Laguny vytvářejí atmosféru soukromé
145,500 € 5596 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.