Rodinný dom | Nezadaná | 132 m²
Dobré Reality - silná slovenská realitná sieť exkluzívne ponúka v obci Jurová pokojné bývanie s
179,900 € 1363 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu rodinného domu typ bungalov v obci Semerovo, 16 km od mesta
169,900 € 1573 €/m²
Obchodné priestory | 200 m²
Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruované, moderné komerčné, obchodné či kancelárske priestory v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Dubník | 1,245 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Dubník 20 km od mesta Nové Zámky, 19
17,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 780 m²
Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od
21,500 € 28 €/m²
Záhrada | Termálna | 2,000 m²
Dobré reality s.r.o. Vám ponúkajú na predaj pozemok v obci Podhájska, časť Svätuša. Jedná sa o
165,000 € 83 €/m²
Garáž | dlhá ulica 3 | 39 m²
Ponúkame vám na prenájom garáž/skladový priestor spolu s vonkajším parkovacím miestom v zóne 1
195 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 804 m²
Hladate si pozemok v Nových Zamkoch.?Ponukame vam pozemok o rozlohe 804m2 so starším domom ktor
119,990 € 149 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 62 m²
NOVÝ DOMOV V MOJMÍROVCIACH: Kvalitná novostavba s flexibilnou dispozíciou. Aktuálne prebieha vý
149,900 € 2418 €/m²
Orná pôda | Piešťanská | 1,473 m²
V zastúpení vlastníkov, EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj pozemok o výmere 1473m2 (š.22x60 s príst.
49 €/m2 49 €/m2
3 izbový byt | M.R. Štefánika | 78 m²
Hladáte si bývanie bez dalších investicíí aj zo zariadením?Ponúkame na predaj pekne a kvalitne
134,900 € 1729 €/m²
3 izbový byt | Dlhá | 146.33 m²
Dvojgeneračný byt (2-izbovy + 3-izbový) Byty sa nachádzajú na Dlhej ulici v Prievidzi na 1. nad
249,000 € 1702 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 166 m²
Rada Vám predstavím moju novú ponuku, domček ako z rozprávky, nachádzajúci sa v centre obce -
179,900 € 1084 €/m²
Polyfunkčný objekt | 500 m²
Ponúkame Vám na predaj rozsiahlu lukratívnu komerčnú budovu v centre mesta Rimavská Sobota. Bud
Cena dohodou
Obchodné priestory | Železničná | 155 m²
RK Dobré Reality ponúka na predaj výnimočnú komerčnú nehnuteľnosť s výbornou viditeľnosťou a st
229,000 € 1477 €/m²
4 izbový byt | Sobôtka | 92 m²
Ponúkame Vám veľký štvorizbový byt s priestrannou lodžiou, dvomi kúpeľňami a vlastným kondenzač
129,900 € 1412 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 10 m²
Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kance
95 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívny prenájom .Ponúkame na prenájom štýlový RD novostavbu situovanú v pokojnej a vyhladáv
1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nábrežná | 35 m²
Hladáte si príjemne bývanie v 1 izb byte? Ponúkame vám byt na Nábrežnej ulici na 5p s balkonom
430 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | A. Stodolu | 57 m²
Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný byt v novostavbe v lokalite Starého sídliska v Prievi
545 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 220 m²
Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne priestory v priamom centre mesta Rimavská Sobota. Priestory
1,500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 300 m²
Ponúkame Vám zaujímavé, pekné priestory, vhodné na rôzne druhy podnikania. V lukratívnej budove
Cena dohodou
1 izbový byt | T. Vansovej | 36 m²
Ponúkame Vám na prenájom 1 - izbové novo-zrekonštruovane byty v Prievidzi na ulici T. Vansovej
360 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Bélu Bartóka | 10 m²
Ponúkame Vám do prenájmu stánok o rozlohe cca 10 m2 v priamom centre mesta Rimavská Sobota. St
100 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.