Ponúkame na prenájom priestrannú kanceláriu vPrievidzi

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá ulica | 36 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu v administratívnej budove na Dlhej ulici v Prievidzi. Kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

VÝNIMOČNÝ HISTORICKÝ MLYN PRI RIEKE KRUPINICA, 371 m2, Medovarce

Reality Medovarce

Objekt pre obchod | Nezadaná | 371 m²

VÝNIMOČNÝ HISTORICKÝ MLYN PRI RIEKE KRUPINICA - priestor pre gastro, ubytovanie, tvorbu alebo k

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Medovarce

149,900 € 404 €/m²

Ideálny pozemok pre ideálny rodinný dom, 779 m2, Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 779 m²

HĽADÁTE MIESTO, KDE POSTAVÍTE DOM SVOJICH SNOV, MIESTO, KDE BUDETE SPOKOJNE ŽIŤ SO SVOJOU RODI

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

52,900 € 68 €/m²

Dobré reality- Na predaj Rekreačný dom

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 64 m²

Spoločnosť Dobré reality s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rekreačný dom s možnosťou trval

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

149,000 € 2328 €/m²

PREDAJ - investičná príležitosť - historocká budova Banská Štiavnica -

Reality Banská Štiavnica

Obchodné priestory | Andreja Kmeťa | 1,397.08 m²

PREDAJ: Rozsiahla historická budova v centre Banskej Štiavnice s možnosťou prestavby na apartm

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Priestranný , svetlý 3 izbový byt po rekonštrukcii s 3 balkónmi .

Reality Neded

3 izbový byt | Neded | 96 m²

Dobré Reality Vám ponúkajú na predaj krásny, priestranný a svetlý 3-izbový byt po rekonštrukcii

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Neded

97,000 € 1010 €/m²

Dobré Reality ponúkajú rodinný dom s veľkou záhradou v obci Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v príjemnej obci Svinná pri Trenčíne, vhodný na tr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svinná

180,000 € 1241 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 115 m²

Dobré Reality Vám ponúka na predaj 3-izb. rodinný dom vo Dvoroch nad Žitavou len 8 km od Nových

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

65,000 € 565 €/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kamenín

Reality Kamenín

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kamenín, situovaný pri hlavnej ceste. Dom s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kamenín

75,000 € 536 €/m²

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce.

Reality Dulovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 820 m²

RK Dobré reality predáva stavebný pozemok v obci Dulovce. Pozemok sa nachádza na tichej slušne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dulovce

22,000 € 27 €/m²

DOBRÉ REALITY - Priestory na prenájom, 30 m2, budova Allianz, Záhradní

Reality Prievidza

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 30 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a prevádzkové priestory v budove Allianz, na Záhradníckej

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Dobré Reality ponúkajú rodinný dom s hospodárskymi budovami

Reality Kravany nad Dunajom

Rodinný dom | Ružová | 130 m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj rodinný dom v obci Kravany nad Dunajom, v príjemnej lokalite n

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kravany nad Dunajom

75,000 € 577 €/m²

RD na predaj – Cabaj-Čápor s veľkým potenciálom...

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť ponúka na predaj rodinný dom v obci Cabaj-Čápor,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

168,000 € 1976 €/m²

Predaj staršieho RD s pekným pozemkom

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 100 m²

Ponukame Vám na predaj starší RD vhodný pre klientov s vlastnou predstavou na rekonštrukciu.. R

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

119,990 € 1200 €/m²

Gazdovstvo pod Strmým hrbom, 98 m2, Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | Filier | 98 m²

NA STRMOM HRBE BOLO A AJ BUDE POKOJA VŽDY DOSTATOK A AJ PASTVÍN PRE STATOK. BÝVANIE A GAZDOVANI

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

59,900 € 611 €/m²

Podnikateľské priestory v srdci Šale na prenájom

Reality Šaľa

Obchodné priestory | Hlavná | 30 m²

Realitná kancelária DOBRÉ REALITY s r. o. ponúka záujemcom viac komerčných a prevádzkových prie

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Šaľa

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu, Považská, Považská, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Považská | 140 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1464 €/m²

3 kancelárie s nepretržitým prístupom a parkovacím miestom v 3B Office

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská Cesta | 17.23 m²

3B Office - KANCELÁRIE A OBCHODNÉ PRIESTORY S PARKOVACÍM MIESTOM V CENE. DOBRÉ REALITY – silná

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

195 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 1,949 m²

Dobré reality s.r.o vám ponúkajú na predaj slnečný, priestranný, stavebný pozemok orientovaný n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

40,000 € 21 €/m²

Exkluzívne na prenájom nádherná garsónka v Prievidzi

Reality Prievidza

Garsónka | Lúčna | 21 m²

Ponúkame Vám na prenájom exkluzivnu garsónku v Prievidzi na ulici Lučna 43 . Samotny byt sa nac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

370 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Predaj rodinného domu, Nálepkova, Nálepkova, Komárno

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | Nálepkova | 200 m²

Ponúkame Vám vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v meste Hurbanovo, v centrálnej zóne.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

119,000 € 595 €/m²

Na prenájom pekný komerčný priestor 72 m2 v krásne zrekonštruovanej bu

Reality Rimavská Sobota

Obchodné priestory | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný obchodný alebo komerčný priestor o rozlohe 72 m2, ktorý sa nachá

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Rimavská Sobota

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom krasny 2 izbový byt .

Reality Prievidza

2 izbový byt | Svätoplukova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny luxusne prerobený priestranný 2 izbový byt v Prievidzi. Samotn

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Prievidza

495 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DOBRÉ REALITY ponúkajú na predaj 1-izbový byt v Rimavskej Sobote

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | Ludvika Svobodu | 37 m²

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v dobrej lokalite sídliska Západ v meste Rimavská Sobota. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

48,990 € 1324 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Rodinné domy na predaj (23071)
Upresniť hľadanie