Rodinný dom na predaj, Plevník - Drienové

Reality Plevník-Drienové

Rodinný dom | 600 m²

*****Reality Alpia*****Rodinný dom s veľkým potenciálom na pozemku 600 m² Ponúkame na predaj r

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Plevník-Drienové

Cena dohodou

Pozemok so stavebným povolení /3328 m2/ v obci Breziny

Reality Breziny

Pozemok pre rodinné domy | Breziny | 3,328 m²

Hľadáte ideálne miesto na stavbu vášho vysnívaného domu? Ponúkame Vám na predaj veľký slnečný

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Breziny

119,000 € 36 €/m²

Moderné mestské bývanie v srdci mesta Ružomberok

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 73.4 m²

Ponúkame na predaj štýlový a nadštandardný 3-izbový byt s výmerou 74 m², situovaný v kompletne

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

236,000 € 3215 €/m²

Rodinný dom v prestížnej lokalite Do Dielca – ideálny pre veľkú rodinu či dve generácie

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 784 m²

Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

Cena dohodou

Garáž v radovej zástavbe s vlastným pozemkom a alarmom

*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

19,700 € 1037 €/m²

Pozemok na predaj

Reality Malá Čierna

Pozemok pre rodinné domy | Malá Čierna | 0 m²

Reality Alpia: Stavebný pozemok v tichej lokalite Malej Čiernej - Ideálny pre váš nový domov! H

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Malá Čierna

40,000 €

Podnikateľský objekt na prenájomj, Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Obchodné priestory | Považská Bystrica | 59.7 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, vhodné na masážny salón, kozmeti

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Považská Bystrica

480 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj registrovaná vinica vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Orná pôda | Bátorove Kosihy | 0 m²

Ponúkame na predaj vinicu vo vinohradníckej oblasti v Bátorových Kosihách o výmere 3000 m2. Poz

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

20,000 €

1-izbový byt SNP

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš

Publikované: 17.10.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

84,900 € 2160 €/m²

Predaj stavebného pozemku pre rodinný dom – Bzovská Lehôtka /1102 m2/

Reality Bzovská Lehôtka

Pozemok pre rodinné domy | 1,102 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený na individuálnu výstavbu rodinného domu v obci Bzovská Lehôtk

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bzovská Lehôtka

40 €/m2 40 €/m2

Pozemok Orlové

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Považská Bystri

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

168,858 €

Rodinný dom na predaj, Malá Čierna

Reality Malá Čierna

Rodinný dom | Malá Čierna | 650 m²

Reality Alpia: Hľadáte pokojné bývanie s možnosťou vlastnej realizácie? Ponúkame na predaj rodi

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Malá Čierna

43,000 € 69 €/m²

Rekonštruvaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt sa nachádza v ok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

87,900 € 1516 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tichej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 0 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Stavebný pozemok na predaj, Veľká Čierna

Reality Veľká Čierna

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom / 1003m2 / v obci Veľká Č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Čierna

49,147 €

Rodinný dom na predaj, Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | 1,200 m²

Ponúkame na predaj vidiecky dom v lokalite VIESKA, Turčianske Teplice. Dom sa nachádza 650 m od

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

125,000 € 113 €/m²

Rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Komárna

Reality Komárno

3 izbový byt | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj rekonštruovaný 3-izb byt s balkónom a lo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Rodinný dom na predaj, Širšie centrum, Odtoky

Reality Martin

Rodinný dom | 446 m²

✨ Moderný rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii | Martin – Odtoky ✨ Hľadáte bývanie bez ďalš

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Martin

290,000 € 650 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, Odtoky

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1100 m2 v lokalite Martin, centrum - Odtoky. Príj

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Martin

209,000 €

Pozemok pre rodinný dom na predaj, Svätý Kríž

Reality Svätý Kríž

Pozemok pre rodinné domy | Svätý Kríž | 0 m²

Reality Alpia v zastúpení ponúka na predaj krásny rovinatý a slnečný pozemok s veľkým potenciál

Publikované: 11.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Kríž

75,000 €

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

Rodinný dom na predaj, Liptovský Trnovec

Reality Liptovský Trnovec

Rodinný dom | 1,738 m²

Hľadáte pohodlný domov v pokojnej lokalite s dostatkom priestoru pre celú rodinu? Potom pre vás

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Trnovec

240,000 € 138 €/m²

TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v lokalite Starý Juh

Reality Poprad

3 izbový byt | 68 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň TOP ponuka v Poprade: Luxusne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Poprad

208,000 € 3059 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou v centre Popradu – kompletne zariadený

Reality Poprad

2 izbový byt | 50 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Poprad

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie