AVENUE | samostatný, zariadený výrobno – skladový areál, Svätý Jur.

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | 953 m²

Na predaj nadštandardne zariadený výrobno – skladový areál pozostávajúci z administratívnej čas

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

PRENÁJOM, obchod s výkladmi na pešej zóne, Laurinská, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Laurinská | 53.12 m²

[b]Realitná spol. AVENUE RE ponúka na PRENÁJOM prenájom obchodné priestory 52 m2 v samom centr

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,200 €/mesiac 60 €/mesiac/m²

AVENUE | Nebytové priestory po rekonštrukcii v obci Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Výrobný objekt | Pekná | 280 m²

[b]Na prenájom nebytové priestory /280 m2/ po rekonštrukcii nachádzajúce sa na 1. poschodí so s

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Veľké Leváre

2,520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

AVENUE | rovinatý pozemok, výhodná investícia, Čuňovo.

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 961 m²

[b]Na predaj rovinatý pozemok v katastri mestskej časti Čuňovo – výhodná investícia.[/b] Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

170 €/m2 170 €/m2

AVENUE | unikátny nízkoenergetický dom, krásne prostredie, 6 km od BA

Reality Wolfsthal

Rodinný dom | Rakúsko | Wolfsthal | Siedlungsgasse

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ unikátny nízkoenergetický 2-podlažný

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Wolfsthal

770,000 € 2607 €/m²

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

AVENUE I uzavretý obchodno – skladový objekt, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Objekt pre obchod | 500 m²

Na prenájom čiastočne zariadený obchodno – skladový objekt v uzavretom areály na okraji DNV s v

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

3,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ - výrobno-skladový areál s administrat. budovou, Senec.

Reality Senec

Skladový objekt | Železničná | 2,855 m²

Na predaj výrobno - skladový areál pozostávajúci z exteriérovej vybetónovanej manipulačnej ploc

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Senec

Cena dohodou

AVENUE I nebytový priestor nachádzajúci sa v bytovom dome, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Ružinovská | 170 m²

Na predaj nebytový priestor /170 m2/ nachádzajúci sa čiastočne na 1. PP v bytovom dome v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

340,000 € 2000 €/m²

AVENUE | zateplená skladová hala v skladovom areály, Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Stará Vajnorská | 2,000 m²

Na predaj zateplená, oblúková, dvojposchodová skladová hala nachádzajúca sa v skladovom areály

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

AVENUE | obchodné /administratívne/ priestory v novostavbe, Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

Objekt pre obchod | Budatinská | 188.88 m²

[b]Na predaj obchodné /administratívne/ priestory v novostavbe polyfunkčného objektu v Petržalk

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

362,649.6 € 1920 €/m²

AVENUE | komfortný 5-izb RD, bazén, krásna lokalita, Svätý Jur, pri BA

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Cíbická cesta | 218 m²

[b]Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka NA PREDAJ takmer novostavbu samostatne stojaceho 5-izbov

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

620,000 € 2844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - kompletne zariadené admin. priestory , Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Galvaniho | 237 m²

[b]Na prenájom kompletne zariadené reprezentatívne administratívne priestory v obchodno - priem

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

AVENUE | podnikateľský areál, vonkajšie a vnútorné skladové plochy

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Skladový objekt | Závodná | 1,600 m²

[b]Realitná spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ samostatný výrobno-skladový areál v B

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

3,100,000 € 1938 €/m²

PRENÁJOM - zateplená skladová hala v skladovom areáli, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Skladový objekt | Horný dvor | 285 m²

Na prenájom zateplená skladová hala /285 m2/ v uzavretom skladovom areály na okraji obce Bernol

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bernolákovo

1,225.5 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | kompletne zariadený moderný, len sporadicky obývaný, 2i byt s veľkou loggiou

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²

Na prenájom, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s vý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

AVENUE | moderná 4i rezidencia v historickom centre mesta, Gorkého ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 210 m²

Na predaj, unikátny, inteligentný skvost v srdci Starého Mesta s úctyhodnou výmerou 210 m2 a na

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | priestranný 2i byt s balkónom a unikátnym výhľadom na jazero Kuchajda či na mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova 50 | 56.04 m²

Na prenájom, priestranný 2 –izbový byt s úžasným výhľadom vo vyhľadávanej, tradičnej, novostavb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

AVENUE I PREDAJ, novostavba 3i útulného radového RD v štandarde, RA

Reality Rastislavice

Rodinný dom | Rastislavice | 90 m²

[b]Na predaj, novostavba 3i prízemného radového rodinného domu v štandarde s možnosťou dokončen

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Rastislavice

189,000 € 2100 €/m²

AVENUE I PREDAJ, exkluzívny stavebný pozemok, Starý Smokovec, Poprad

Reality Vysoké Tatry

Komerčná zóna | 5,443 m²

Na predaj pozemky v zastavanom území mesta Vysoké Tatry o celkovej rozlohe areálu 5 443 m2. Poz

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

659,000 € 121 €/m²

AVENUE | Prenájom kancelárske priestory Eurovea

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pribinova | 526 m²

Spoločnost AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom reprezentatívne a moderné kancelárske priestory

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12,000 €/m2/mesiac 23 €/m2/mesiac

AVENUE | historický boutique hotel Piešťany | investičná príležitosť

Reality Piešťany

Hotel, penzión, ubytovňa | Štefánikova | 3,013 m²

Vitajte v Piešťanoch, meste známom svojimi termálnymi prameňmi a vysokým štandardom života. Spo

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Piešťany

Cena dohodou

AVENUE | TOPPONUKA 1,5i byt VYDRICA historické centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.8 m²

Spoločnosť AVENUE RE, s.r.o. ponúka na prenájom štýlový 1,5-izbový byt v prestížnom projekte Vy

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30387)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie