Na predaj – 3-izbový apartmán pri lodenici, Piešťany 164,68 m²

Reality Piešťany

3 izbový byt | Rekreačná | 79.64 m²

Ponúkame vám luxusný priestranný 3-izbový apartmán v modernom projekte Rezidencia Na Lodenici,

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Piešťany

308,200 € 3870 €/m²

LEGIS REALITY - Stavebný pozemok pri Trnave

Reality Zvončín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Zvončín, situovaný na novej ulici Horná P

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Zvončín

195,000 €

Na predaj rodinný dom v obci Gönc - Maďarsko, len pár minút od Košíc!

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc

Hľadáte pokojné bývanie alebo víkendový dom len pár minút od slovenských hraníc? Mgr. Lukáš So

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gönc

25,000 € 294 €/m²

Novinka
Novinka

Rezervované - Vidiecky dom s dušou, okrasnou záhradou a bazénom – pokojné bývanie v Dechticiach

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Rezervované!!! Hľadáte dom, kde môžete spomaliť, oddýchnuť si a užívať si život na záhrade? Ten

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 1875 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Rodinný dom s projektom na 12 bytových jednotiek

Reality Vrútky

Rodinný dom | I.československej brigády | 526 m²

Hľadáte projekt s vysokou pridanou hodnotou a rýchlou návratnosťou? Ponúkame na predaj nehnuteľ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Vrútky

250,000 € 475 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

385,000 € 2567 €/m²

NOVOSTAVBA | 4-izbový bungalov s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

395,000 € 2633 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Predaj 2-izbového bytu v tichej lokalite v Modre, balkón, murovaná pivnica

Reality Modra

2 izbový byt | Družstevná | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou v tichej lokalite, Modra, Družs

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Modra

163,900 € 3035 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2 obec Dolné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnava

234,000 € 2167 €/m²

Predaj garáž, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 18 m²

Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

34,500 € 1917 €/m²

Moderný 3-izbový byt v Martine – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Východná | 62 m²

Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Martina? Ponúkame na prenájom prakti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Martin

Cena dohodou

DIRECTREAL|Priestranný, nezariadený byt s krásnym výhľadom, 2 balkónmi a parkovaním v garáži

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Jána Stanislava | 85.45 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Priestranný 3i byt (85.45 m²) s 2 loggiami a garážovým státím

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|5-izbový rodinný dom v uzavretom kondomíniu s bazénom a 2 parkovacími miestami

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Čakanková | 140 m²

Directreal Smile - NA PRENÁJOM: Prémiový 5-izbový radový dom v uzavretom kondomíniu s bazénom

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izbového bytu 69m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 69.37 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 69,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

Žite v srdci starej Rajky: Exkluzívny pozemok pre Váš rodinný dom

Reality Maďarsko

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde sa snúbi pokojná atmosféra historickej časti ob

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj

Cena dohodou

Predaj 2-izbového bytu 70m2 – novostavba v centre mesta

Reality Púchov

2 izbový byt | Hollého | 70.02 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe priamo v centre mesta Púchov s výmerou 70,

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Púchov

Cena dohodou

DIRECTREAL|2-izbový byt s predzáhradkou a parkovaní na hradnom kopci v projekte HAUSBERG

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bradlianska | 66 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s predzáhradkou a parkovacím miestom v un

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,150 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Kompletne zariadená novostavba RD pri VT 239.900,- eur

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj zabývanú novostavbu - bungalov v blízkosti VT. Ide o prízemný bezbariérový 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

239,900 € 2666 €/m²

REZERVOVANÉ - MAGURSKÁ, PREŠOV - slnečný 3-izbový byt čiastočne zariadený vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Magurská | 70.99 m²

R E Z E R V O V A N É ! RM reality vám ponúka na predaj veľmi príjemný 3 izbový byt na ul. Mag

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2606 €/m²

Ako v rodinnom dome - nadštandardný byt so záhradkou, klímou a 2 parkovacími miestami - Rovinka

Reality Rovinka

3 izbový byt | Obilná | 82 m²

Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Rovinka

1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Svetlý klimatizovaný 2kk byt + uzavretá garáž, novostavba Bosákova ulica - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 58 m²

Dizajnový mestský 2-izb. byt sa nachádza na 3.p. v novostavbe na Bosákovej ulici (začiatok Petr

Publikované: 13.07.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predáme investičný pozemok v Ružinove na Gagarinovej ulici.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Gagarinova | 896 m²

Na predaj stavebný pozemok v jednej z najvyhľadávanejších častí Bratislavy – Ružinov, Gagarinov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 279 €/m²

obec SVIDNIČKA- starší rodinný dom s rozsiahlym pozemkom, pôvodný stav, tichá lokalita, blízkosť prírody

Reality Svidnička

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

RM reality vám ponúka na predaj 3 izbový 2-podlažný rodinný dom v zachovalom pôvodnom stave, kt

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Svidnička

78,500 € 436 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie