Kancelárie, administratívne priestory | Rajská | 25 m²
Spoločnosť 24 Development s.r.o. ponúka na prenájom administratívne priestory vo vlastnom objek
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Rajská | 325 m²
10.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Rajská | 139 m²
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Piaristická | 20 m²
Polyfunkčná budova v srdci Nitry ponúka variabilné administratívne priestory od 10 až 250 m2 po
Info v RK
3 izbový byt | Murgašova | 66.26 m²
Bývanie v blízkosti centra. Ponúkame na prenájom čerstvo zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stráňavy | 300 m²
Hľadáme pre klienta menší pozemok vhodný na výstavbu malého domčeka. Ideálne tam, kde je zeleň
90 €/m2 90 €/m2
Rodinný dom | 140 m²
LAWIS Realitná kancelária ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom, na pozemku s celkovou výmerou
249,000 € 1779 €/m²
3 izbový byt | Dominika Tatarku | 88 m²
LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3-izbový mezonet s modernou dispozíciou v úplnom
285,000 € 3239 €/m²
2 izbový byt | Antona Bernoláka | 54 m²
Realitná kancelária LAIWS ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na ulici An
730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Ku zvonici | 35 m²
LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj rodinný dom s pivnicou, ktorý sa v súčasnosti vy
55,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Nesluša | 361.4 m²
LAWIS Realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom len 3 km od Kysuckého No
299,900 € 830 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Kompletná špecifikácia Chorvátsko-Nemovitosti.cz má pre Vás trojizbový apartmán s rozlohou 66
263,760 € 3996 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka na predaj moderný apartmán v novostavbe v obľúbenej lokalite P
193,500 € 3518 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Byt 3+1 so záhradou a výhľadom na more – pokojná lokalita v Crikvenici Ponúkame apartmán v men
125,000 € 3030 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Chorvátsko-Nemovitosti.cz má pre Vás trojizbový apartmán o rozlohe 66 m², ktorý je na predaj v
263,880 € 3998 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Chorvatsko-Nemovitosti.cz ponúka moderný apartmán v novostavbe v obľúbenej lokalite Povljana na
193,500 € 3518 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Chorvátsko-Nemovitosti.cz Vám ponúka dvojizbový apartmán s rozlohou 56 m², ktorý sa nachádza vo
220,000 € 3929 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
V atraktívnej lokalite na ostrove Krk, v oblasti Malinska, sa nachádza tento útulný apartmán s
190,000 € 5938 €/m²
Priestor pre sklad | Triblavinská | 1,485 m²
Prenajmeme novostavbu skladovo administratívneho objektu pri Bratislave na Triblavinskej ulici
6,645 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Na pántoch | 5,250 m²
Prenajmeme skladovú halu v Bratislave Rači Na Pántoch. Skladová hala má plochu 5.250 m2 Má 6 b
7.29 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Lovinského | 70 m²
Prenajme administratívne priestory v 3 – podlažnej budove v Bratislave I. na Lovinského ulici.
9.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Priestor pre sklad | Čsl. tankistov | 1,050 m²
Prenajmeme spevnenú plochu vhodnú na parkovanie, kamiónov, osadenie kontajnera, alebo na iné úč
3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Vilová | 253 m²
Prenajmeme obchodný priestor v Bratislave V. Petržalke na Vilovej ulici. Nachádza sa neďaleko ž
1,500 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Priestor pre sklad | Galvaniho | 312 m²
Prenajmeme vykurovaný skladový priestor v Bratislave II. Ružinov na Galvániho ulici. V hale sa
2,304 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.