RK4 - NA PREDAJ - Pozemok Konská

Reality Konská

Orná pôda | Konská | 3,494.5 m²

Na predaj investičný pozemok – Konská okres Žilina Ponúkame na predaj 1/2 podiel na pozemku s

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Konská

11,000 € 3 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Slnečný stavebný pozemok - Olešná - Čadca

Reality Olešná

Pozemok pre rodinné domy | Potôčky | 1,889 m²

Na predaj pozemok v obci Olešná okres Čadca. Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o vý

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Olešná

45,000 € 24 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt v centre mesta Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D.Štúra | 74 m²

RK4 ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Sereď. Byt je ihneď obývateľný, samozrejme zál

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Sereď

150,000 € 2027 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Rodinný dom s pozemkom 1968 m2 v meste NESVADY

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame starší rodinný dom v meste Nesvady Rodinný dom na pozemkom o ro

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nesvady

Cena na vyžiadanie

RK4 - NA PREDAJ - Investičný pozemok Snežnica

Reality Snežnica

Lúka, pasienok | Snežnica | 401 m²

Na predaj investičný pozemok v obci Snežnica okr. Kysucké Nové Mesto. Tento slnečný pozemok s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Snežnica

19,000 € 47 €/m²

RK4 - KÚPI - 2 izbový byt v Galante

Reality Galanta

1 izbový byt | Galanta | 36 m²

Ponúknite 2-izbový byt v lokalite mesta Galanta. Platba v hotovosti.

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Galanta

Cena dohodou

RK4 - NA PREDAJ - Poschodový dvojgeneračný rodinný dom v Galante

Reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 432 m²

Exkluzívne vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj poschodový dvojgeneračný rodinný dom, ktor

Publikované: 26.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Galanta

Cena na vyžiadanie

ZNÍŽENÁ CENA! NA PREDAJ - Novostavba 4-iz. dvojdom vo vyhľadávanej lokalite Florida Villa Park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Poštová | 110 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbový dvojdom v lukratívnej lokalite Florida Vil

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

230,000 € 2091 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÝ 4-iz. rodinný dom - novostavba vo Vojke nad Dunajom (okres Dunajská Streda)

Reality Vojka nad Dunajom

Rodinný dom | 109 m²

RB HOME Reality ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový jednopodlažný rodinný dom – novost

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

člen NARKS

ZNÍŽENÁ CENA! NA PREDAJ 2-izbová rozostavaná stavba rodinného domu (74 m²) – Jelka, okres Galanta

Reality Jelka

Rodinný dom | Vřbová | 61 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj rozostavanú novostavbu 2-izbového rodinného domu na peknom poz

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jelka

108,600 € 1780 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ stavebný pozemok 883 m² – Dolný Bar, okres DS

Reality Dolný Bar

Pozemok pre rodinné domy | 883 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 883 m², určený na výstavbu

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Bar

105,000 € 119 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 5-iz. byt 339m² s dvoma bytovými jednotkami so suterénom na bývanie aj podnikanie v meste Šamorín, časť Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | 339 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom domes dvoma

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

345,000 € 1018 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ priestranný , zariadený 6- izbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky okres Dunajská Streda

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | Hlavná | 144 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 6-izbový dvojpodlažný rodinný

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

259,000 € 1799 €/m²

člen NARKS

NA PRENÁJOM 4-izbový byt v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Námestie SNP | 82 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom zariadený 4- izbový byt (82m2) s loggiou

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 5-iz. byt 264 m² v rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami so suterénom na bývanie aj podnikanie v meste Šamorín, časť Mliečno

Reality Šamorín

Rodinný dom | 264 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový byt v dvojpodlažnom rodinnom dome s dvoma

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šamorín

290,000 € 1098 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ slnečný stavebný pozemok 550m2 v obci Rohovce okres Dunajská Streda

Reality Rohovce

Pozemok pre rodinné domy | Rohovce | 550 m²

RB HOME Reality ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 550 m², určený na výstavbu

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rohovce

175 €/m2 175 €/m2

člen NARKS

Nádherná luxusná vila s výhľadom na more a 50 metrov od pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Táto luxusná vila sa nachádza v srdci Dalmácie, v teplej a pokojnej turistickej oblasti Rogozni

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Domy na predaj

1,200,000 € 3000 €/m²

Dom na Hvare s bazénom a saunou

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj máme tento prázdninový dom s upravenou záhradou, starostlivo udržiavaný a oplotený po

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj

680,000 € 4690 €/m²

3 izbový apartmán v Calpe, severná Costa Blanca

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Esmeralda Suites 3D je vynikajúcou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú svetlú, dobre situovan

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj

295,000 € 2950 €/m²

Apartmánový dom pri mori na ostrove Vis

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Aktuálne máme na predaj samostatne stojaci apartmánový dom nachádzajúci sa na juhovýchodnej str

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj

500,000 € 3401 €/m²

Toskánsky dom s bazénom blízko miest Lucca a Pisa