BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 52.8 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt + parkovacie miesto, Martin Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 81.43 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

3 izbový byt - mezanín na predaj, lokalita Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

184,000 € 3067 €/m²

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový na predaj novostavba Tomčany, 81 m2 poschodie 2, balkón

Reality Martin

3 izbový byt | Tomčany | 82 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

182,000 € 2220 €/m²

1 izbový byt 37,87 m2 na predaj novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

86,000 € 2763 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 50 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Byty na predaj novostavba Martin Tomčany vo výstavbe

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 665 m²

Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt 55,67 m2 na predaj novostavba Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2459 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 90 m²

Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním v cene

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 55 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

177,000 € 3218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

263,600 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie