Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 70.84 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Byt sa nachádza vo vy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

163,600 € 2309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt - apartmán v novostavbe, Martine, - širšie centrum.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 45.35 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt - apartmán, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova",

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,300 € 2983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s terasou č. IB_7J na predaj, Martin - širšie centrum, Byty Ruppeldtova.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt / Apartmán, novostavba Byty Ruppeldtova, Martin.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 40.44 m²

Na predaj 2 izbový byt / apartmán, v novostavbe "Byty Ruppeldtova". Projekt sa nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

123,000 € 3042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v novostavbe, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

Predaj: 4-izbový penthouse v novostavbe JAVORKA (Martin – Priekopa)

Reality Martin

4 izbový byt | A. Medňanského | 151.26 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, doposiaľ neobývaný byt typu penthouse v novostavbe bytového d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

465,000 € 3074 €/m²

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

4 izbový byt s terasou, Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Hájska | 121 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a terasou v tehlovej novostavbe v Martine na sídlisk

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Martin

290,000 € 2397 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie