2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n
192,700 € 2708 €/m²
3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n
263,400 € 2714 €/m²
3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
200,000 € 1961 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²
https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča
160,000 € 2581 €/m²
2 izbový byt | 52.8 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop
Cena dohodou
3 izbový byt | 81.43 m²
TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere
Cena dohodou
3 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v
184,000 € 3067 €/m²
2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²
Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j
243,500 € 3187 €/m²
3 izbový byt | Tomčany | 82 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
182,000 € 2220 €/m²
1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²
Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
86,000 € 2763 €/m²
1 izbový byt | Tomčany | 50 m²
Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 665 m²
Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²
Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb
126,000 € 2459 €/m²
2 izbový byt | Tomčany | 90 m²
Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv
Cena dohodou
2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²
Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe
134,000 € 2665 €/m²
Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²
AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart
179,900 € 3414 €/m²
3 izbový byt | Hájska | 55 m²
Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s
177,000 € 3218 €/m²
1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²
Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný
116,000 € 3060 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²
TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan
186,900 € 2366 €/m²
2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²
194,900 € 1922 €/m²
2 izbový byt | Priekopa | 50 m²
AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M
Cena dohodou
2 izbový byt | Hájska | 59 m²
Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a
Cena dohodou
3 izbový byt | 72 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č
Cena dohodou
3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²
Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V
263,600 € 2663 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.