Na prenájom moderný 2-izbový byt s priestranným balkónom v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Viliama Šípoša 14 | 70 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 70 m² a veľkým balkónom (13 m²),

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom Garsonka 26m2 na Severe

Reality Martin

Garsónka | Hurbanova | 26 m²

Ponúkame na prenájom garsonku Martin- Sever 26m2 Nehnuteľnosť je ideálna pre nenáročného jedn

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

290 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj nadrozmerného 3 izbového bytu v Martine-Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Štvrť Čajkovského | 82 m²

V zastúpení klienta ponúkam na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný trojizbový byt o vý

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2183 €/m²

Prenájom | 1-izbový byt v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v Martine, ktorý má výmeru 30 m² a nachádza

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt s balkónom, 61 m2, Vrútky

Reality Martin

2 izbový byt | - | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2066 €/m²

Na prenájom: Zariadený 1 izbový byt, Martin - Sever

Reality Martin

1 izbový byt | Juraja Palkoviča | 43 m²

ReElity Realitná kancelária ponúka na prenájom veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom ideálny pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom zariadeného 3 izbového bytu, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Sucháčkova | 67 m²

ReElity Realitná kancelária ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v meste Martin, mestská

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v centre

Reality Martin

2 izbový byt | - | 69 m²

Ponúkame na prenájom luxusný veľký 2 izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta pri stanici v t

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PREDANÉ: NA PREDAJ 2-izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Š. B. Romana | 53 m²

PREDANÉ: Leonides Real a Jozef Majerník vám ponúkajú na predaj 2-izbový byt v úplne pôvodnom st

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Martin

99,900 € 1885 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním v cene

Reality Martin

3 izbový byt | Hájska | 55 m²

Na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v pokojnej lokalite Nový Martin. Byt s

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

177,000 € 3218 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt v tichej lokalite blízko centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Nám. protifašistických bojovníkov | 61 m²

Ak hľadáte bývanie v príjemnej a tichej lokalite, s výbornou dostupnosťou do centra mesta a kom

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1 izbový byt so samostatným vchodom v rodinnom dome - Martin - Ny Bystričku 44

Reality Martin

1 izbový byt | Na Bystričku | 48 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zariadený 1. izbový byt, s celkovou rozlohou 49 m2, na prízemí r

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4-izb. byt - Martin - Ul. Mazúra, Ľadoveň - PREDAJ

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 84.87 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 4-izbový byt (bauring) v Martine (Ul. Mazúra, Ľadoveň). Nachá

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 1756 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný 1-izbový byt s priestrannou terasou | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 33.74 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 1-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bright 2-room Apartment with Balcony | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 42.85 m²

We offer for rent a bright and well-designed 2-room apartment located within walking distance o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

510 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bright 3 - room Apartment with 2 Balconies | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

We offer for rent a bright and well-designed 3- room apartment located within walking distance

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

1 izbový byt - Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 26 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 1-izbové byty v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 € 4231 €/m²

3D Obhliadka 4i byt Sucháčková Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadá

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

189,625 € 2155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

pekný 2-izb. byt - MARTIN - Priekopa, Ul. J.Martáka

Reality Martin

2 izbový byt | J. Marťáka | 49 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt v Martine (Priekopa, Ul. J. Martáka). Nach

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

495 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

pekný 2-izbový byt - Martin - NOVÝ MARTIN - PRENÁJOM

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 46 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľmi pekný 2-izbový byt v novostavbe v Martine (lokalita Nov

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 42.77 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

510 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nadštandardný 2-izbový byt s 1 balkónom | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Zvolenská | 42.77 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

510 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Bright 2 - room Apartment with 1 Balcony | Walking Distance to City Centre | Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 50.9 m²

We offer for rent a bright and well-designed 2- room apartment located within walking distance