REZERVOVANÉ 2 izbový byt na prenájom Vrútky, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, obytná plocha je

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

335 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 izbový na predaj novostavba Tomčany, 81 m2 poschodie 2, balkón

Reality Martin

3 izbový byt | Tomčany | 82 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 3 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

182,000 € 2220 €/m²

1 izbový byt 37,87 m2 na predaj novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 34.27 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

86,000 € 2763 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

1 izbový byt | Tomčany | 50 m²

Ponúkam Vám 1 izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, novostavba , začatá pr

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaeliho | 66 m²

Ponúkame Vám 3 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, tichá lokalita, plocha 66 m2, čiastočná rek

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

2 izbový byt na prenájom Vrútky Centrum, bezbarierový

Reality Martin

2 izbový byt | 33 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt na prenájom v meste Vrútky Centrum, okres Ma

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

285 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2 izbový byt na predaj, zrekonštruovaný, ZNÍŽENÁ CENA !

Reality Martin

2 izbový byt | 61 m²

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. posch

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2213 €/m²

4 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 89 m²

Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň. Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vy

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

175,000 € 1966 €/m²

3 izbový byt na predaj v Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | Thurzova | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 8 v zateplenom byt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2217 €/m²

Byty na predaj novostavba Martin Tomčany vo výstavbe

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 665 m²

Ponúkame Vám byt s balkónom na predaj novostavba Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tvoriacom

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt 55,67 m2 na predaj novostavba Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 51.23 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 2 izbový byt apartmán na predaj Martin Tomčany, novostavb

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 2459 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin Tomčany výstavba začatá

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 90 m²

Ponúkam Vám 2izbový byt na predaj novostavba s balkónom Martin Tomčany, začatá prvá etapa na tv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 88 m²

Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej reko

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2159 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt na predaj 59.52 m2 novostavba vo výstavbe Martin Tomčany

Reality Martin

2 izbový byt | Tomčany | 55.92 m²

Ponúkam Vám 2 izbový byt na predaj apartmán Martin Tomčany, novostavba v súčasnosti vo výstavbe

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 2665 €/m²

PRENÁJOM | Priestranný 3-izbový byt v centre Martina | 80 m² | Voľný ihneď

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 80 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah a zároveň dostatok priestoru pre pohodlný život? Ponú

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM byt Martin, 1.izb, Stavbárska ulica

Reality Martin

1 izbový byt | Stavbárska | 37 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: 1. izb. byt, Kuchyňa, kúpeľňa s WC (vaňa) s balkónom UMIESTNENIE: Martin

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

410 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom bytu (1 izbový) 30 m2, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Malinovského | 30 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 1. izbový byt v časti Martin Ľadoveň. BYT: sa nachádza na 2 pos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbový byt v centre

Reality Martin

3 izbový byt | - | 69 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej lokalite v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

580 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj | Dva samostatné 2-izbové apartmány, Martinské Hole

Reality Martin

Apartmán | Martinské Hole | 52.7 m²

AURA | Concept Vám prináša jedinečnú príležitosť kúpiť dva samostatné apartmány v chate na Mart

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

179,900 € 3414 €/m²

Prenájom | Svetlý 1-izbový byt | Parkovanie | Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 34 m²

AURA Concept Vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s rozlohou 34 m² na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

330 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

3-izbový veľký byt Martin - centrum , pôvodný stav, záhrada

Reality Martin

3 izbový byt | - | 120 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj veľký 3-izbový rozľahlý byt v centre mesta Mar

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

209,000 € 1742 €/m²

Na predaj 3i byt v širšom centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt o výmere 73m2 vo vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

178,000 € 2438 €/m²

Na prenájom moderný 2-izbový byt s priestranným balkónom v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | Viliama Šípoša 14 | 70 m²

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt s rozlohou 70 m² a veľkým balkónom (13 m²),

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

760 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (764)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Upresniť hľadanie