3-izbový mezonet na prenájom, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný štýlový mezonet, ktorý zaujme elegantným čierno-zlatým dizajnom,

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Priestranný 3-izbový byt na prenájom | 70 m² | skvelá lokalita – ul. M. R. Štefánika Ponúkame

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom, Martin, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 61.7 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichej lokalite, na

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

1-izbový byt s balkónom na prenájom, Sever

Reality Martin

1 izbový byt | 46 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Sever s celkovou vý

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

3 izbový byt - mezanín na predaj, lokalita Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

184,000 € 3067 €/m²

3-izbový byt na prenájom, Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 71 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový, kompletne zrekonštruovaný byt v centre mesta Martin, blízko peše

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Centrum mesta Martin, 2-izbový byt na prenájom, top lokalita.

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 62m² na 1 poschodí z 3 s výťahom. Nachádza sa vo vyh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3- izbový byt na prenájom v lokalite Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt situovaný v obľúbenej l

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2 izbový byt prerobený na 3 izbový, lokalita Sever, predaj

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt prerobený na 3-izbový v obľúbenej lok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

152,000 € 2621 €/m²

1 izbový byt s balkónom na prenájom v Širšom Centre, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v lokalite Širšie Centrum. Byt má balkón, je po kompletnej re

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Svetlý 3 izbový byt na predaj Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Slnečný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Martin – Košúty 2. Hľ

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2433 €/m²

Širšie centrum , 2-izbový byt na prenájom Sídlisko Sever, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt o výmere 55m² na 4 poschodí z 5. Nachádza sa vo vyhľadávanej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii – Martin Priekopa, 63 m2

Reality Martin

2 izbový byt | 63 m²

Prenájom zrekonštruovaného 2-izbového bytu – Martin, Priekopa Ponúkame na prenájom kompletne zr

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3-izbový byt na prenájom, Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 83 m²

Prenájom 3-izbového bytu v Martine – Priekopa Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

1-izbový byt na predaj, Kollárova, Jahodníky, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m², nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

116,000 € 3222 €/m²

2-izbový byt na predaj, Priekopa, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 62 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

4-izbový byt na predaj, Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | 83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,000 € 2277 €/m²

3-izbový byt s loggiou na predaj, Širšie centrum, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 72.3 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o celkovej výmere 72,3 m2 s výbornou dispozíciou v obľú

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Bývanie v centre Martina, 1-izbový byt na prenájom

Reality Martin

1 izbový byt | 29 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 3. v zateplenom byt

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

380 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kúsok od univerzity 2-izbový byt na prenájom, Centrum, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite centrum mesta. Len n

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Pripravujeme 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, 90 m2, 2 loggie, Martin – Záturčie

Reality Martin

4 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 1833 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečnný a priestranný 3-izbový byt na predaj, Jahodníky, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 70m² nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite Ja

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

137,000 € 1957 €/m²

Predaj veľkometrážny 3 izbový byt s dvoma balkónmi Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Uzlovská | 83 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výmerou 83 m² v obľúbenej lokalite Martin

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 1927 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový byt na predaj novostavba Martin - Bystrička

Reality Martin

2 izbový byt | Na Bystričku | 76.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt v novom projekte v Martine obec Bystrička. Tento projekt j

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

243,500 € 3187 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (764)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie