Exkluzívny 2-izbový byt - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²

Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj zariadený 3-izbový byt s parkingom v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | B.Lichardusa | 68.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu na ulici B. Lichardusa,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

225,000 € 3275 €/m²

BOHÚNKA | Exkluzívny 4-izbový byt s terasou v historickom centre Liptovského Mikuláša (403)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 149.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 2901 €/m²

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovského Mikuláša na ulici Revolučná.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ondrašovská | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom zrekonštruované 1-izbové a 2-izbové byty v pokojnej časti Liptovs

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

4-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Podbreziny

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kemi | 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, časť Podbreziny s krásnymi výhľadmi.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Na prenájom garsónka v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Garsónka | 1. mája | 17.93 m²

Ponúkame na prenájom garsónku nachádzajúcu sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v centre

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

420 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 55.12 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 24.37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

450 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 53.09 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 3 izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 1. mája | 97.92 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 1 izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 41.19 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

499 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Liptovský Mikuláš

Garsónka | 1. mája | 22.61 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

439 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pri zátoke | 0 m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 35.89 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt na prenájom, Vrlíkova, Sídlisko 4. apríla, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 38 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt, v lokalite, k

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov - Apartmán

Komfortné bývanie pre zamestnancov, firemných klientov. Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka k

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 -izbový byt na prenájom v centre mesta, ul. M. Martinčeka - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Od 1. júna 2026 vám ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v centre mesta na uli

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom s parkovacím státím, Palúdzka – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 42 m²

Reality Alpia Vám ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardný, kompletne zariadený 2-izbový byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

1-izbový byt na prenájom, ul. Kollárová, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

Predstavujeme vám na dlhodobý prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom na Kollárove

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie