PREDANÉ ! REZIDENCIA PRI RADNICI, Novostavba 1-izb.byt, loggia, pivnica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. - vždy dobre naladený realitný maklér a konzultant, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

211,999 € 7067 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelovej ulici v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v srdci Košíc, na Czambelovej ulici.

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelová ulica v centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt v srdci Košíc Hľadáte pokojné a komfortné býv

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Kúpa - Hľadáme 2 izbový TEHLOVÝ byt v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnu klientku nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v Košiciach, aspoň po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3 izbový byt priamo v centre - Košice, Hlavná ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Hlavnej ulici v Košiciach.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

329,000 € 4113 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ VOĽNÝ 3 izbový byt v novostavbe Drevný trh

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Drevný trh | 52.24 m²

Vyberte si bývanie v srdci Košíc a zažite komfort mestského života. Realitná kancelária TOBI R

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

320,000 € 6126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS

5 izbový exkluzívny mezonet v centre Košíc na Masarykovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Masarykova | 196 m²

Exkluzívny mezonet v srdci Košíc – výnimočný priestor pre náročných. Realitná kancelária TOBI

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

5 izbový exkluzívny mezonet - Košice, Masaryková ul.

Reality Košice-Staré Mesto

Mezonet | Masarykova | 196 m²

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v historickej budove na Mäsiarskej ul. v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 67.14 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Mäsiarskej ulici v Košiciach

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,900 € 4318 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v historickom centre, Košice - Alžbetina ul.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alžbetina | 114 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v historickom centre mesta Koši

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

489,000 € 4289 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v centre mesta v historickom objekte, Košice, Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v historickom objekte v centr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,000 € 4071 €/m²

1 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alžbetina | 22 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v samom centre mesta Košice, na Alžbetinej ulici. V byte pekne

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 7500 €/m²

2-izb.byt s parkovaním v tichom dvore, Centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 58 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt v meštiackom tehlovom dome v historickom centr

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Centrum Košíc- Vrátna ulica, 2-izb. byt (90 m2)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký tehlový 2-izbový byt priamo v centre Košíc, na Vrátnej ulici, na

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom v centre Košíc - mezonet s balkónom a výťahom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mäsiarska | 87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom atraktívny tehlový mezonetový byt s balkónom a výťahom v hi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Výnimočný mezonet s terasou v centre Košíc - prenájom

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Bajzova | 174 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má atmosféru, priestor a charakter? Tento 174m² mezonet na Bajzovej u

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Exkluzívny open space dvojpodlažný mezonet na Hlavnej ulici s parkovaním, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 110 m²

SK/EN: MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na prenájom priestranný poschodový mezonet v historic

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 54.8 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Sta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ODKÚPIM BYT V KOŠICIACH - PONÚKNITE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S rado

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

ODKÚPIM BYT V KOŠICIACH - PONÚKNITE

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, UL. TYRŠOVO NÁBREŽIE 2, KOŠICE STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj tehlový byt v srdci Košíc – Tyršovo nábrežie 2 Ponúkame na predaj priestranný a slne

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,900 € 3413 €/m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný slnečný 1,5 izb. byt s loggiou na Kuzmányho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kuzmányho | 40 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľmi pekný slnečný 1,5 izb. byt na Kuzmányho ul. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

670 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Upresniť hľadanie