3 izbový byt | Zbrojničná | 68 m²
Projekt sa nachádza vo vnútrobloku Moyzesovej ulice, v tichom a uzavretom dvore, ktorý poskytuj
315,000 € 4632 €/m²
4 izbový byt | Štefánikova | 120 m²
Ponúkame na predaj krásny a výnimočný 4-izbový byt v centre Starého Mesta v Košiciach, na ideál
570,000 € 4750 €/m²
1 izbový byt | Strojárenská | 32 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM menší, ale zato prakticky, vkusný, kompletne zariadený,
700 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²
V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv
184,000 € 3623 €/m²
2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²
182,000 € 3485 €/m²
3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 54 m²
Ponúkame vám exkluzívne na predaj výnimočný, tichý, tehlový 3 – izbový byt, Tyršovo nábrežie,
280,000 € 5185 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 27.38 m²
Pocit domova s pohodlím hotela – recepcia, bezpečné garážové parkovanie a privátny zelený park
720 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 27.56 m²
Moderný apartmán v novostavbe s recepciou a pohotovostnou službou 24/7, bezpečným garážovým par
720 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Štúrova | 55.58 m²
Moderný 2+kk apartmán v novostavbe s terasou, recepciou, pohotovostnou službou 24/7, garážovým
957 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Mlynská | 110 m²
Na prenájom: priestranný 3-izbový byt – Mlynská ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na prenáj
1,000 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | Moyzesova | 17 m²
Ponúkame izbu (17m2) s balkónom v 4-izbovom exkluzívnom byte v prestížnom "Tostovom paláci" v c
450 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zbrojničná | 69 m²
Štýlový 3-izbový byt v centre Košíc – nadštandardné vybavenie a parkovanie Byt sa nachádza vo
1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²
Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.
195,000 € 4987 €/m²
3 izbový byt | Thurzova | 72 m²
Ponúkame na okamžitý prenájom krásny 3-izbový byt v modernej novostavbe Thurzovka, situovanej v
1,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Apartmán | 83 m²
Ponúkame Vám na predaj štýlový zrekonštruovaný apartmán v obľúbenej lokalite Calahonda na pobre
349,500 € 4211 €/m²
Apartmán | 53 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmán na hornom podlaží bungalovu v pokojnej a vyhľadávanej lokalite
123,000 € 2321 €/m²
Apartmán | 58 m²
Ponúkame Vám na predaj apartmán v pokojnej rezidenčnej lokalite Aguas Nuevas v meste Torrevieja
169,900 € 2929 €/m²
3 izbový byt | Staré mesto | 130 m²
Raymann real ponúka na prenájom veľmi pekný 3-izbový byt v historickom centre Košíc v tehlovom
1,200 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 96 m²
Raymann real ponúka na predaj 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v Starom meste Košice . Neh
Cena dohodou
3 izbový byt | Hlavná | 100 m²
Raymann real ponúka na prenájom pekný a priestorovo veľký a rozmerný 3 - izbový
1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Československej armády | 54 m²
FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný byt o výmere 54 m², nachádzajúci sa na
195,000 € 3611 €/m²
3 izbový byt | Jakobyho | 74 m²
Spoločnosť Fénix reality vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 3-izbový byt pražského ty
230,000 € 3108 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 93 m²
MATHIS. Realitná kancelária Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt na Pribinovej ulici v centre Ko
Cena dohodou
2 izbový byt | 30 m²
Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno
290,000 € 9667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.