Na predaj 3 izbový byt, Mlynská, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 88 m²

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj pekný, nadštandardne veľký, 3 izbový

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

339,000 € 3852 €/m²

"REZERVOVANÝ" Ponúka na predaj 2 izbový byt Košice-Staré Mesto, Škultétyho ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Škultétyho | 55 m²

🏡"REZERVOVANÝ" 2-izbový byt v historickej budove, Staré Mesto, Košice – Škultétyho ulica Spol

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

193,000 € 3509 €/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový byt Košice – centrum, Mäsiarska ulica, vlastné parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Mäsiarska | 34 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt na Mäsiarskej ulici v historickom centre Košice, ktorý spája vý

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

205,000 € 6029 €/m²

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM GARSÓNKA V EXKLUZÍVNEJ LOKALITE - KOŠICE STARÉ MESTO S PARKOVACÍM MIESTOM | Strojárenská ulica Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Diamond Reality Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na prenájom modernú garsónku v TOP l

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový tehlový byt - 123 m2 + loggia, výborná lokalita - Štefánikova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štefánikova | 123 m²

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM 5 izbový tehlový byt o výmere 123 m2 s loggiou, nachádzajúci sa

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,490 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 2 izbový byt, parkovanie, Košice-centrum, Strojárenská 11F

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 48.96 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM nadštandardne kompletne zariadený, 2-izbový byt, v ab

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 119 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný a elegantný 3-izbový byt s výmerou 113 m², doplnený o parkov

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

394,990 € 3319 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZB ZARIADENÝ BYT v NOVOSTAVBE ALBELLI, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 55 m²

NOVOSTAVBA - Ponúkame na prenájom exkluzívne na mieru zariadený 2 izbový byt v novostavbe proje

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

5 izbový exkluzívny mezonetový byt v Košiciach, Masaryková ul.

Reality Košice-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Masarykova | 196 m²

Exkluzívny mezonet v srdci Košíc – výnimočný priestor pre náročných. Realitná kancelária TOBI

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

539,900 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Odkúpime Vašu nehnuteľnosť

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

ODKUP VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTÍ . Odkúpime Váš byt v hotovosti. Keď nás oslovíte a zavoláte nám , s

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na prenájom pekný zariadený 1,5 izbový byt, Jesenná ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Jesenná | 30 m²

Na prenájom ponúkame 1,5 izbový byt s výhľadom do parku na Jesennej ul. v Košiciach vo výborne

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

680 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PREDAJ, 3 izbový byt na Štefánikovej ulici, Staré Mesto, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štefánikova | 77 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt na Štefánikovej ulici v Starom M

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OCCAM/ Exkluzívny apartmán v Starom meste-v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Apartmán | 291 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový apartmán v Starom meste Košíc. Apartmán

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Bývajte moderne v 2. izb byte v novostavbe THURZOVKA, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Thurzova | 52 m²

CENTURY 21 Golden Real Vám exkluzívne ponúka na prenájom nadštandardný 2 kk byt o výmere 52 m2

Publikované: 23.09.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Nadčasové bývanie v CENTRE MESTA – 3 izb. byt v novostavbe THURZOVKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Thurzova | 72.32 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na prenájom luxusný 3 izbový byt s moderným dizajnom, ktorý

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT REZIDENCIA ALBELLI, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50 m², nachádzajúci sa

Publikované: 27.09.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prémiový 2 izb. byt v srdci Starého Mesta – NOVOSTAVBA MLYNSKÁ BAŠTA, KE – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské nám. | 56 m²