ATRAKTÍVNA CENA za 2 izbový byt, v centre mesta Košice, Mojmírová ulica, 57 m2

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 57 m²

Ste náročnejší a radi by ste vlastnili výnimočný byt v historickom centre mesta Košice? Byt sa

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 4386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Štýlový 2-izbový byt v srdci mesta Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynská | 74 m²

Bývanie priamo v centre, kde máte všetko na dosah a zároveň komfort parkovania. Tento priestran

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom Štýlový 2-izbový byt v absolútnom centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 54 m²

Ponúkame na prenájom moderný a slnečný 2-izbový byt, ktorý sa nachádza v jednej z najvyhľadávan

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 5 izbový byt s garážou len pár krokov od Hlavnej

Reality Košice-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mäsiarska | 114 m²

Len pár krokov od Hlavnej ulice, v jednej z najznámejších historických pasáží centra Košíc, sa

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

549,900 € 4824 €/m²

Námestie osloboditeľov - moderný byt s parkovaním vo vnútornom dvore pri Auparku

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 73 m²

RM reality vám ponúka na prenájom úplne nový, moderne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ul. Námes

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Predáme 3izbový priestranný byt 127m2 v centre mesta, Košice, len 100m od Dómu Sv. Alžbety, Hlavn

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 127 m²

Ponúkame vám na predaj nadštandardný podkrovný mezonetový 3-izbový byt v historickej budove na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

305,900 € 2409 €/m²

ADOMIS - predám 3-izbový byt Pražského typu na ulici Kpt. Nálepku, Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kpt. Nálepku | 68 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Kpt. Nálepku, Košice. Lokalit

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3368 €/m²

2-izb byt, 62m2 tehla, Košice – širšie centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 63 m²

2-izb byt, 62m2, tehla, Košice – širšie centrum V lokalite Malá Praha, (ulice Jarná, Letná, Jes

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,900 € 3490 €/m²

ADOMIS - tehlový 2izbový byt 62m2 Zimná ulica - Malá Praha, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 63 m²

Keď hľadáte pôvodný byt v lokalite Malá Praha, neodchádzajte. Priamo v srdci tejto lokality, kt

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,900 € 3490 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

Prenájom 3-izbového zariadeného bytu pri centre Košíc, Magurská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Magurská | 72 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt na Magurskej ulici, len pár minút chôdze od centra mesta Koši

Publikované: 13.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

424,900 € 3416 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

PRENÁJOM 3 izb. byt, loggia, TATRANSKÁ ul., KE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 72 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM zariadený 3 izbový byt s loggiou a šatníkom na TATRANSKEJ ul., v mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Bývanie v srdci mesta - BYT v novostavbe s balkónom, KE – Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zbrojničná 10A | 46.04 m²

Tento byt si zaslúži Vašu pozornosť! Exkluzívne Vám ponúkame NA PREDAJ kompletne zariadený, p

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,000 € 5300 €/m²

NA PREDAJ,3 IZBOVÝ NOVOZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE,KE-ŠTÍTOVÁ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Štítová | 73 m²

Existujú byty v Starom Meste. A potom sú byty, ktoré Vám umožnia žiť Staré Mesto naplno – s pok

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 3835 €/m²

NA PRENÁJOM 1+ kk byt, Košice - Staré Mesto, ALBELLI REZIDENCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alvinczyho | 39 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe blízko historického centra mesta na prenájom? Pozrit

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Rezervované - 2-izbový byt v centre mesta pri radnici, 66 m², tehlová stavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou polohou priamo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

185,000 € 2803 €/m²

NOVINKA ! Krásny komplet zariadený 3 izbový byt v novostavbe - Staré mesto Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 68.09 m²

Projekt sa nachádza vo vnútrobloku Moyzesovej ulice, v tichom a uzavretom dvore, ktorý poskytuj

Publikované: 30.06.2023 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

338,000 € 4413 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 68 m²

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (764)
Upresniť hľadanie