3 - izbový tehlový byt v centre mesta

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 56 m²

TUreality Vám ponúka na predaj štýlový, rekonštruovaný 3 - izbový byt na 3. poschodí, v blízkos

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

219,999 € 3929 €/m²

3-izbový byt so 6m loggiou, PRAŽSKÝ TYP, Jakobyho, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jakobyho | 68 m²

Hľadáte 3-izbový byt ako stvorený pre rodinu? Ponúkame Vám čiastočne zrekonštruovaný byt na Jak

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 3309 €/m²

zariadený 2-izbový byt , dokončená Novostavba, bezbariérový vstup

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 65 m²

Vytvorte si svoj domov v komornom rezidenčnom projekte, kde sa snúbi historická architektúra s

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lukratívny byt v historickej budove - Projekt TOPOLEC

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kmeťova | 97.6 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNA ponuka na prenájom 2,5-izbový byt na Letnej ulici,

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 78 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má úroveň a zároveň pokoj? Tento byt v širšom centre mesta to spĺňa bez

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

980 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE, UL. HAVIARSKA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Petersen Realitný Servis vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s výmerou 65 m², nachádzajú

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,000 € 3523 €/m²

Prémiové rezidenčné bývanie - 4 izbový byt - Palác Jeney

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 121.3 m²

Vytvorte si svoj domov v prestížnom projekte, kde sa spája moderný dizajn s historickým šarmom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

556,500 € 4588 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Palác Jeney - 4 izbový byt - Prémiové rezidenčné bývanie

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Štefánikova | 151.05 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

603,750 € 3997 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ 2-izbový byt v historickom centre mesta, Mlynská ulica, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mlynská | 59 m²

Ponúkame na predaj byt situovaný na Mlynská ulica, v absolútnom centre mesta Košice. Nehnuteľno

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 4220 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÝ TEHLOVÝ BYT V CENTRE KOŠÍC, 82 m², Svätoplukova, Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

Realitná kancelária REALIFY Vám ponúka na predaj výnimočný byt so štýlovým dizajnom v Starom me

Publikované: 15.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3127 €/m²

PRENÁJOM 3-IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC | BAŠTOVÁ ULICA | 2x TERASA | GARÁŽ

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Baštová | 80 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný, architektom navrhnutý 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na p

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,650 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Dokonalý 3 izbový byt 81 m² + balkón 7 m², novostavba Mlynská Bašta, absolútne centrum KE

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kasárenské námestie | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová a SAXAREAL vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

417,000 € 4739 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj luxusneho 2 - izbového tehlového bytu, pri centre

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 59 m², plus pivnic

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

229,999 € 3898 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt, Žriedlová ulica, Cassovar -Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 65 m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PRE NÁROČNÝCH – CASSOVAR, ŽRIEDLOVÁ ULICA Ponúkame Vám na prenájom lu

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom, 1,5i, Košice- Staré mesto, Vojenská, zariadený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vojenská | 42 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková ponúkajú na prenájom: *** kompletne zrekonšt

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbového bytu v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Protifašistických bojovníkov | 40 m²

Diana Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre, cena 800,- eur mesačne, byt sa nachádza

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT | 56m² | STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,900 € 3213 €/m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt v blízkosti centra Košíc, Lomená ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj pekný 2-izbový byt 56 m2 po čiastočnej rekonštrukcií v blízkosti centra na L

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

REZERVOVANÝ 3 izbový byt - Mlynská, Košice, Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Mlynská | 82 m²

Rezervované Erik Sabol z Reality s VAMI vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť byt v ikoni

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

350,000 € 4268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový tehlový byt, Zimná ulica, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Zimná | 62.52 m²

2 izbový tehlový byt v centre mesta – Zimná ulica, Košice – Staré Mesto Ponúkame na predaj pri

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

220,000 € 3519 €/m²

NA PRENÁJOM MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU | NOVOSTAVBA | KLIMATIZÁCIA | KOŠICE – JUH

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí priniesť si len osobné veci? TUreality ponúka na prenájom priest

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

Na prenájom pekný 2-izbový byt v centre Košíc ,ulica Hlavná

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Raymann real ponúka na prenájom pekný 2-izbový byt v centre Košíc na ulici Hlavná.Rozloha bytu

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | Štýlový 2-izbový byt v centre Košíc – Hlavná ulica, parkovanie vo dvore

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (771)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie