Na predaj | Štýlová garzónka po kompletnej rekonštrukcii | Trenčianske Teplice | Ideálna investícia

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Štvrť SNP | 24 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj moderne navrhnutú garzónku vo vyhľadávanej lokalite kúpeľného mes

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

99,500 € 4146 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Zariadená garsónka (19,96 m2) blízko centra - Trnava.

Reality Trnava

Garsónka | Ulica Andreja Kubinu | 20 m²

Ponúkame na predaj príjemnú garsónku na ulici A. Kubinu v Trnave, v zateplenom bytovom dome len

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

107,990 € 5400 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 5514 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii | Námestie Hraničiarov | ihneď voľná

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 28 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na obľúbenej adrese Námestie

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

Garsónka Hliny Vl

Reality Žilina

Garsónka | Bajzova | 24 m²

Ponúkame na prenájom garsónku v peknom prostredí na vyvýšenom prízemí o výmere 24m2. Garsónka

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

460 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

1-IZBOVÝ APARTMÁN V NOVOSTAVBE GREEN ATRIUM – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 20 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, doposiaľ neobývaný 1-izbový apartmán v modernom projekte Green

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

460 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Exkluzívne PRENÁJOM garsónky na Strečnianskej ulici, BA–Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 24 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka exkluzívne na prenájom garsónku na Strečnianskej ulici v B

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Senci.

Reality Senec

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Senec

130,000 € 5200 €/m²

Novinka
Novinka

1-izbový apartmán | Villa Martes Martin

Reality Martin

Garsónka | P. O. Hviezdoslava | 28 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom apartmán vo Ville Martes v Martine. Jednoizbov

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Testovací inzerát - Publikovanie na portály - clone

Reality Slovinsko

Garsónka | Slovinsko

Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testovací inzerát - Publikovanie na portály Testova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

člen NARKS
Novinka
Novinka

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

120,000 € 4800 €/m²

Novinka
Novinka

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

ÚTULNÁ GARSÓNKA V SRDCI DÚBRAVKY – IDEÁLNE BÝVANIE AJ INVESTÍCIA!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 28.6 m²

Carla Real Solutions ponúka na predaj príjemnú garsónku s výmerou 28,6 m², nachádzajúcu sa na 2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,000 € 5594 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečná zariadená garsónka s lodžiou a krásnym výhľadom v Petržalke - oproti Draždiaku

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Znievska | 29 m²

Ponúkame na prenájom útulnú a kompletne zariadenú garsónku v obľúbenej časti Bratislava – Petrž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

PREŠOVSKÁ - garsónka 33 m2 s loggiou a výhľadom na zeleň, IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Prešovská | 33 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na predaj garsónka s balkónom - Rybničná ulica Vajnory / Rača

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 28 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Rybničnej ulici vo Vajnoroch. Byt sa nachádza na najvyššom 9 pos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

110,000 € 3929 €/m²

Novinka
Novinka

Útulný apartmán s výhledem na moře v centru města Byala, top cena

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Možnost prodeje na splátky! Útulný apartmán s výhledem na moře v centru města Byala za velice v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

52,000 € 1405 €/m²

Útulné studio s výhledem na moře a amfiteátr - Elenite

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Toto studio v komplexu Astoria 3 v Elenite nabízí příjemné zázemí pro vlastní rekreaci, letní p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

31,900 € 1227 €/m²

Světlé studio s terasou 300 metrů od pláže - Slunečné pobřeží

Reality Bulharsko

Garsónka | Bulharsko

Studio má celkovou plochu 50 m² a nachází se v 5. a zároveň posledním podlaží budovy bez výtahu

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

73,900 € 1680 €/m²

Prostorné studio s nádherným balkonem a ihned k nastěhování - Veranda Sahl Hasheesh, Egypt

Reality Egypt

Garsónka | Egypt

Ihned k nastěhování! Vzácný nález! Nabízíme k prodeji výjimečně prostorný studio apartmán v pre

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

73,000 € 1521 €/m²

Kompletně vybavený 1+kk v prestižní lokalitě Magawish, ihned k nastěhování, Hurghada

Reality Egypt

Garsónka | Egypt

Kompletně vybavený 1+kk v prestižní lokalitě Magawish, ihned k nastěhování, Hurghada Moderně z

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

43,000 € 1132 €/m²

Novinka
Novinka

Iba u nas predaj garsonky

Reality Nové Zámky

Garsónka | Nábrežná | 20 m²

Hladate si útulnú garsonku pre seba alebo na investiciu?Ponukame Vám garsonku o vynere 20m2 na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

62,000 € 3100 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Rodinné domy na predaj (23117)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Upresniť hľadanie