NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": modernél 3 izbové byty na predajl!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 3izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokali

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

PRENÁJOM: Krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na prenájom štýlový, kompletne zrekonštruovaný a zariad

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na podnájom Dunajská Streda

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

📞 0903 509 294 - Moderný 2izbový byt na prenájom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 55 m²

Moderný 2izbový byt na prenájom v Dunajskej Strede Byt je vhodný max. pre dve osoby, nefajčiar

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NOVOSTAVBA! 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

197,600 € 2367 €/m²

☎️0918197701 NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 93 m²

NA PREDAJ MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S TERASOU V CENTRE DUNAJSKEJ STREDY – POLYFUNKČNÝ OBJEKT ROTUNDA

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

185,000 € 1989 €/m²

📞 0903 509 294 - Veľký 3izbový byt na prenájom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 90 m²

Realitná kancelária ponúka z poverenia majiteľa veľký, priestranný 3izbový byt na prenájom v Du

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

☎️0918197701 Na prenájom elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC-PET FRIENDLY 🐕 Ideálne pre 1-3 osoby

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Galantská cesta | 69 m²

A-W REAL ponúka na prenájom moderný, priestranný a čiastočne zariadený 3-izbový byt s klimatiz

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

☎️0917656551📞Výnimočný, veľkometrážny 3-Izbový byt na predaj v polyfunkčnom dome DUNA PALÁC v Dunajskej Strede na Galantskej ceste

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Galantská cesta | 112.7 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj výnimočný veľkometrážny 3-izbový byt s klimatizáciou v polyfunkčn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

240,000 € 2130 €/m²

NOVOSTAVBA! Krásny, moderný a priestranný 3-izbový byt s veľkou logiou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej

Publikované: 31.12.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

NOVOSTAVBA!Nízkoenergetický 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2228 €/m²

☎️ 0918197701 Na predaj elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC 115 000,-€ / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

AW REAL ponúka na predaj elegantný, priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou priamo v centre Du

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

115,000 € 1667 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na predaj 3 izbový byt s vlastným plynovým kúrením a s vlastným parkovaním na ulici Záhradníckej v Dunajskej Strede / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a parkovaním/ Preferujeme hotovosť Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 1809 €/m²

☎️ 0918/197 701 PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA Komplexná realitná činnosť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": moderné 2 izbové byty na predaj!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 56 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 2 izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokal

Publikované: 21.10.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

Úžasné 2 a 3 - izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2004 €/m²

Úžasné 2-izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2- izbové byty v novom obytnom parku v Dunajs

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

136,800 € 2004 €/m²

2-izbový byť v Dunajskej Strede - časť Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v Dunajskej Strede – časť Nová Ves Byt s výmerou 53 m² vrá

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 1981 €/m²

📞0903 509 294 !!! NOVÁ CENA !!!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Spoločnosť A-W REAL v Dunajskej Strede Vám ponúka horúcu novinku, 3izbový, plne zrekonštruovaný

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,900 € 2088 €/m²

Luxusný byt na prenájom úplne nový kompletne zariadený s garážou.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Panonsky haj | 60 m²

Ponúkáme Vám na predaj Luxusný byt v Dunajskej Strede,byt je 3 izbový nadštandartne vybavený,pr

Publikované: 30.05.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDANÝ 0918197701- Výrazná zľava NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt s výťahom po rekonštrukcii na Nám. SNP v Dunajskej Strede 135 000,-€

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ z poverenia majiteľa 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1875 €/m²

☎️0918197701 Na predaj kompletne zariadený 3 izbový byt s klimatizáciou aj s balkónom v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária AW REAL predstavuje ponuku bývania ideálneho pre rodiny aj náročných jedno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

☎️ 0918/197 701 Predám priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou a možnosťou kúpy garáže v Dunajskej Strede alebo majiteľ je otvorený aj výmene za iný dom v okruhu 15 km od DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 73 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre svoju rodinu? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2808 €/m²

☎️ 0918/197 701 Na prenájom 1 izbový byt s balkónom a pivnicou v meste Dunajská Streda, časť Nová Ves - 36 m2

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 36 m²

*NOVINKA* A-W REAL ponúka na prenájom 1 izbový byt s balkónom s celkovou rozlohou 36 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 3 izbového bytu -Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Prenájom 3-izbového bytu – Dunajská Streda Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný 3-izbový byt v

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie