BOSEN | IDEAL Homes | 1, 2, 3 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81.58 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 1470 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ | BOSEN | Priestranný 3 izbový byt na predaj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,000 € 1797 €/m²

člen NARKS

BOSEN | IDEAL Homes | 1 izbový byt, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 49.49 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

119,900 € 2000 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj Luxusný 2 izbový byt s terasou v projekte RIVA PARK Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou Projekt RIVA PARK s priamym vstupom do ar

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

165,000 € 3511 €/m²

Ponúkam na prenájom 2 izbový zariadený byt v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Námestie sv. Štefana | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný a útulný 2-izbový byt nachádzajúci sa priamo v centre Dunajskej St

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe s garážou v Dunajskej Strede s vlastným kotlom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Priemyselná | 83 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, dvojizbový tehlový byt s garážou v osobnom vlastníctve v me

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 21.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

127,000 € 1530 €/m²

Krásny 1 izbový byt v centre mesta na prenájom na 2.poschodí

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Hlavná | 28 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta. Cena nájmu je

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 2121 €/m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 58 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny 2 izbový byt v novostavbe v Dunajskej Strede na zvýšenom prízemí.

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2741 €/m²

Krásny nový zariadený 2 izbový byt na prenájom v novostavbe v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 55 m²

Na prenájom: prémiový 2-izbový byt - Panónsky Háj, Dunajská Streda | ihneď voľný Nový, kompletn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj posledné veľkometrážne 3 izbové novostavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2230 €/m²

Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 50 m²

Ponúkam Vám na predaj nádherný 2-izbový byt v meste Dunajská Streda. Byt pozostáva z priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

125,900 € 2518 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbový byt so záhradkou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²

Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2366 €/m²

Krásny kompletne zrekonštruovaný tehlový 3 izbový byt s vlastným kúrením v Dunajskej Strede na 2.poschodí v novostavbe

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78 m²

Ponúkam Vám na predaj krásny svetlý 3 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede , Nová Ves. Plo

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

167,000 € 2141 €/m²

Predám 3 izbový byt v D. Strede-sídl.Západ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 76 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede vo vyhľadávanej lokalite mesta - na sídl.Zápa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

129,900 € 1709 €/m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 64 m²

Ponúkame na predaj TEHLOVÝ 3 izbový byt v blízkosti centra mesta Dunajská Streda, Ružový háj (

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 2266 €/m²

Ponúkam na predaj 4 izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede na Nám. SNP

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Nám. SNP | 86 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a veľmi dobre riešený 4-izbový byt s balkónom a pivnicou v D

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,900 € 1662 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3 izbový byt

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 77 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný veľkometražný 3 izbový byt v Dunajskej Strede (tichá, obľúbená lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1818 €/m²

Krásny nový luxusný 2 izbový byt v luxusnom prostredí v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Cesta svätého Krištófa | 56 m²

Ponúkam Vám na predaj luxusný 2 izbový byt s terasou, s priamym vstupom do areálu kúpaliska THE

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

162,900 € 2909 €/m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s balkónom na 1.poschodí v Dunajskej Strede na Neratovickom námestí

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Neratovické námestie | 40 m²

Ponúkam Vám na predaj 2 izbový byt v rozlohe 40m2 s balkónom na 1.poschodí z 8. Bytovka je zate

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 3050 €/m²

Dražba bytu v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Pripravujeme dražbu 3-izbového bytu o výmere 63,78 m2 na ul. Júliusa Lőrincza v Dunajskej Stred

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka zariadený 1-izbový byt NA PRENÁJOM

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Neratovické námestie | 35 m²

NA PRENÁJOM – útulný 1-izbový byt so zasklenou loggiou na Neratovickom námestí v Dunajskej Stre

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka 2-izbový byt NA PRENÁJOM v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom krásny, svetlý a moderne zariadený 2-izbový byt s celkovou výmero

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PRENÁJOM 3 izbový byt v Dunajskej Strede.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 55 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka NA PRENÁJOM 3 izbový byt vo výbornej lokalite Dunajskej Str

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23056)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)