Predaj 4 izbového mezonetového bytu v Dunajskej Strede, 142 m2, Smetanov háj, čiastočná obnova

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov háj | 142 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a útulný 4 izbový byt v časti Smetanov

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1035 €/m²

Prenájom 4 izbového bytu, Dunajská Streda, Smetanov háj, 82 m2

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov háj | 82 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom 4 izbový byt na Smetanovom háji v Dun

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: 2IZBOVÝ BYT KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -NÁM. PRIATEĽSTVA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Námestie priateľstva | 49 m²

NOVINKA V PRENÁJMOCH! ____________________________ Realitná kancelária RE/MAX ponúka na PRE

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ: 1IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - ULICA JILEMNICKÉHO

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jilemnického | 38 m²

Na predaj: 1-izbový byt s balkónom v Dunajskej Strede – ideálny na bývanie aj investíciu Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

90,000 € 2368 €/m²

REZERVOVANY -Na predaj 2 izbový byt , Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukučínova | 51 m²

RE/MAX Attractive ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný slnečný 2 izbový byt v centre

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

94,000 € 1843 €/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 3 izbového bytu v Dunajskej Strede, Radničné námestie, 70 m2, centrum mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Radničné námestie | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 na 4.posc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: 3IZBOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ BYT, BACSÁKOVA ULICA - DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Bacsákova | 115 m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM V NOVOSTAVBE – ÚPLNÉ CENTRUM DUNAJSKEJ STREDY Ponúkame na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

1,700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v pôvodnom stave s balkónom a lodžiou – Ružový Háj, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ružový Háj | 72 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

122,000 € 1694 €/m²

Nový, moderný 2 izb. byt na prenájom

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 50 m²

Realitná kancelária s poverením majiteľa ponúka na prenájom moderne zariadený 2-izbový byt v no

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

680 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Veľký trojizbový byt, čiastočne zariadený, DS, Záhradnícka ul., 2 x balkon, + 1x státie

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Záhradnícka | 70 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt s dvoma balkónmi a

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Námestie Priateľstva, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 80 m²

• Realitná kancelária Lauranna ponúka Vám na prenájom veľký trojizbový byt • Úžitková plocha:

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

VYMEŇ SUSEDA – KRÁSNY 7 IZB. BYT 380 m2 SO ZÁHRADOU A VLASTNOU GARÁŽOU, DUNAJSKÁ STREDA - CENTRUM

Reality Dunajská Streda

5 a viac izbový byt | Biskupa Kondého | 380 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a nadštandardný 7 izbový byt o celkovej výmere 380m2 so

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

349,900 € 921 €/m²

člen NARKS

DUNAVEA PARK | Veľkometrážny 3i byt (96,5m2) +2xparking +záhradka +terasa, Trstená n/O, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Trstená na Ostrove | 96.51 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny trojizobý byt so záhradou,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,800 € 1500 €/m²

PREDAJ POSLEDNÉ 2-izbove byty s predzáhradkou pri Bratislave s priestranými izbami loggia a v cene aj parking

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 59 m²

ahoj Carla Real Solutions dáva na predaj priamo od developera novostavbu kde máme pre Teba k di

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2085 €/m²

Byt v centre mesta v Top lokalite.

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Radničné námestie | 82 m²

🏡 Na predaj priestranný 4-izbový byt v centre mesta – 82 m² ✨ Ponúkame na predaj svetlý a veľm

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1646 €/m²

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 62.83 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3 izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2545 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

UPgreat 2-3izb byty - Kiserdő Rezidencia | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 38 m²

Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty – Kiserdő Rezidencia

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

104,700 € 2755 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb.byt v Dunajskej Strede na Kukučínovej ul.

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 64 m²

RK Samaria Real Vám ponúka prerobený 2izb.byt na 3 izb. byt v DS -Kukučínová ul. BYTOVÝ DOM: -

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

103,000 € 1609 €/m²

📞0907 240 233 Čiastočne zariadená garsónka na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 28 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj útulnú čiastočne zariadenú garsónku v Dunajsk

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

89,900 € 3211 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede - dobrá inestícia!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkam Vám na predaj 2,5 izbový byt v centre mesta blízko stanici v Dunajskej Strede na 1.posc

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

99,900 € 1816 €/m²

Na prenájom krásny zariadený 2 izbový byt v centre mesta okamžite voľná!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Kukucínova | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený2 -izbový byt s balkónom nachádzajúci priamo v centre mesta na 2

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Znížená cena! | Na predaj 3 – izbový byt | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86.3 m²

Najväčšie trojizbové byty vo výbave Style v obľúbenej časti mesta Dunajská Streda. Byt má komp

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 1842 €/m²

Investičné apartmány na Kapverdách

Reality Dunajská Streda

Apartmán | 74 m²

Ponúkame vám investičnú príležitosť v lokalite Kapverdské ostrovy, presnejšie na ostrove Sal. K

Publikované: 24.07.2023 Aktualizované: 23.09.2024
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1892 €/m²

PRED DOKONČENÍM !!! 3 – izbový byt so záhradkou v Dunajskej Strede /štvorbytovka/

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÉ BYTY SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové b

Publikované: 20.05.2021 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,400 € 2413 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Upresniť hľadanie