Nový zariadený 2-izbový byt s parkovaním – Alicante Gate

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Malotejedská | 44 m²

A hirdetés magyar nyelvű változata lentebb található. Ponúkame na prenájom krásny, nový a štýlo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Mimoriadne priestranný 3-izbový byt s výmerou 80 m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nám. priateľstva | 82 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na predaj mimoriadne priestranný, svetlý a veľmi pr

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,900 € 1682 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený trojizbový byt vo vyhľadávanej lokalite v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt vo vyhľadávane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,000 € 1911 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Útulný trojizbový byt s praktickou dispozíciou a loggiou v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný trojizbový byt s úžitkovou ploch

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 2050 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v Dunajskej Strede na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s celkovo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

147,000 € 1715 €/m²

PLUS REALITY | Zrekonštruovaný trojizbový byt v centre s parkovaním v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný zrekonštruovaný trojizbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

670 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s vlastnou záhradkou v štádiu ŠTANDARD na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dispozične skvelo riešený trojizbový byt

Publikované: 20.07.2024 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2200 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný trojizbový byt so šatníkom a vlastným parkovaním v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a moderne riešený

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

158,000 € 1837 €/m²

PLUS REALITY | Luxusný penthouse v centre mesta Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 187 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj luxusný 3 izbový PENTHOUSE o celkovej vý

Publikované: 31.05.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

299,000 € 1636 €/m²

PLUS REALITY I REZERVOVANÉ | Nový 3 izbový byt so záhradou a dvomi parkovacími státiami v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská Streda | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, nový, doposiaľ nikým neobývaný 3

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2279 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štvorizbový byt v atraktívnej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Boriny | 73 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s roz

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Perfektný štvorizbový byt v atraktívnej lokalite Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Boriny | 72 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nádherný štvorizbový byt s rozlohou 72 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

139,000 € 1931 €/m²

PLUS REALITY | Moderné dvojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 38.63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové dvojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

100,600 € 2604 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Slnečný dvojizbový byt s vlastným kúrením v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 54 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a kompletne zariadený 2-

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

120,000 € 2222 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový byt s balkónom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 137 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

179,000 € 1307 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt v tichej lokalite mesta Dunajská Streda – Smetanov háj na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý trojizbový byt s úži

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 2348 €/m²

PLUS REALITY | Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt s rozlohou 74

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,000 € 2000 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný a moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na prenájom !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 86 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom krásny a priestranný trojizbový byt s v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Priestranný trojizbový byt v zateplenej bytovke s novým výťahom v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný trojizbový byt po kompletnej

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 2109 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Dizajnový štvorizbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Dunajskej Stredy – Radničné námestie na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej re

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

145,000 € 1611 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbový byt s loggiou a výťahom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a svetlý trojizbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný trojizbový byt v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka moderný 3-izbový byt v Dunajskej Strede,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 1882 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie