3 izbový byt | 62.83 m²
NOVÉ 3- IZBOVÉ BYTY V OBYTNOM PARKU KISERDŐ LAKÓPARK - DUNAJSKÁ STREDA Moderné bývanie v prír
172,200 € 2741 €/m²
1 izbový byt | 44 m²
🏡 Na prenájom priestranný 1-izbový byt v centre mesta Ponúkam na predaj 1-izbový byt s výborno
500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 25 m²
Nový, moderný, útulný, jednoizbový domček na prenájom. Možnosť posedenia na terase. Iba pre n
650 €/mesiac 26 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 82 m²
Veľký 4-izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite Dunajskej Stredy Ponúkame na predaj 4-izbov
137,000 € 1671 €/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 61.44 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "7" Tento byt, ako aj prostredie splní v
154,990 € 2181 €/m²
1 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 42.49 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "4" Tento byt, ako aj prostredie splní v
119,990 € 2330 €/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v
169,990 € 2026 €/m²
2 izbový byt | Ulica Kráľa Žigmunda | 55 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na dlhodobý prenájom, zariadený 2 izbový byt s balkónom vo východ
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bacsáková | 50 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v centre
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 104.77 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "2" Tento byt, ako aj prostredie splní v
205,990 € 1766 €/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.58 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "6" Tento byt, ako aj prostredie splní v
175,990 € 1900 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 57 m²
Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v Dunajskej St
650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 63.14 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "3" Tento byt, ako aj prostredie splní v
156,990 € 2154 €/m²
3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.73 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "5" Tento byt, ako aj prostredie splní v
189,990 € 2068 €/m²
2 izbový byt | Kukučínova | 50 m²
Directreal Live - Pozor, nový hľadači bývania! Máme pre Vás skvelú ponuku - pekný dvojizbáčik
89,500 € 1790 €/m²
2 izbový byt | Záhradnícka | 41 m²
Directreal Comfort - Ponúkame do dlhodobého prenájmu útulný 2-izbový byt na prízemí s výmerou
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Záhradnícka | 50 m²
Ponúkame na krátkodobý prenájom (od 12. mája do 22. júna) pekný a zariadený 2-izbový byt vhodný
630 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ružový Háj | 208 m²
ASTER Reality ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny 4 izbový byt na uli
349,990 € 1683 €/m²
4 izbový byt | Nová Ves | 82 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dunajskej Strede. BYT: Byt má celk
160,000 € 1951 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 58 m²
Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v tehlovom dome Panorama v úplnom c
700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 3 izbového bytu v projekte IDEAL Homes v meste Dunaj
175,990 € 1826 €/m²
3 izbový byt | 81.58 m²
BOSEN GROUP Vám ponúka príležitosť na kúpu 1, 2, a 3 izbových bytov v projekte IDEAL Homes v me
119,900 € 1470 €/m²
3 izbový byt | 64 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbovvý byt v meste Dunajská Streda BYT: Má roz
119,000 € 1797 €/m²
2 izbový byt | 64 m²
BOSEN GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a moderne zrekonštruovaný 64 m2, 2 izbový (p
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.