Zariadený 3 – izbový byt v Nadštandarde | So záhradou a vlastným parkovacím státím | Novostavba | Výborná občianska vybavenosť | Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78.5 m²

3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADKOU V TICHEJ ČASTI MESTA DUNAJSKÁ STREDA. Ponúkame vám veľký 3 izbové by

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 30.08.2023
Byty na predaj Dunajská Streda

222,000 € 3019 €/m²

Skolaudované 3i byty v tehlovej novostavbe.

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 78.9 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné voľné 3i byty v novostavbe bytového domu v lokalite Panónsky há

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,700 € 2379 €/m²

REZERVOVANÉ: svetlý zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nova ves | 35 m²

R E Z E R V O V A N É Na predaj: 1-izbový byt so zaskleným balkónom – Dunajská Streda, Nová Ve

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

96,000 € 2743 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúka Vám na prenájom nový zariadený 2 izbový byt v Dunajskej Strede v centre mesta

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 -izbový byt nachádzajúci priamo v centre mesta na 1. pos

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný, krásny a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom vo východnej časti mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária A-W REAL exkluzívne ponúka na prenájom priestranný, krásny a kompletne za

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

☎️Na prenájom 1 izbový byt na sídlisku západ na ul. Generála Svobodu v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 38 m²

Realitná kancelária A-W REAL Vám ponúka na prenájom priestranný a čiastočne zrekonštruovaný 1 i

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

480 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nový 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88.38 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - EUROPROJEKTDS-PLUS s.r.o. Pekné 3 izbové byty vo výbor

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2138 €/m²

Bývajte v byte, cíťte sa ako v dome. Posledná šanca získať súkromie s vlastnou záhradou v štandarde

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - pre viac info na stránke www.peknebyty.sk Pekný 3 izbov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

209,000 € 2375 €/m²

: 3-izbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nemesszegská | 79 m²

Na predaj: 3-izbový byt Dunajská Streda Priestranný 3-izbový byt bytovom dome. Základné in

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

168,000 € 2127 €/m²

REZERVOVANÝ 4-izbový byt v meste Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Námestie SNP | 82 m²

Realitná kancelária RB HOME Reality ponúka na prenájom zariadený 4- izbový byt (82m2) s loggiou

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede na ulici Jilemnického, v blízkosti centra mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

!EXKLUZÍVNA PONUKA! Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v Dunajskej Strede na ulici Jilemnické

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

134,000 € 2062 €/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovaním – Veľké Dvorníky

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Hlavná | 82.04 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt so záhradou a parkovaním – Veľké Dvorníky Ponúkame na preda

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

168,500 € 2054 €/m²

Na prenájom 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 65.69 m²

Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na prenájom priestranný a slnečný 3-izbový byt

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Priestranný byt v TOP lokalite Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Veľkoblahovská cesta | 74.77 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám predstavuje na predaj priestranný 3-izbový byt, ktorý ponúka ideá

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

144,900 € 1938 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

P R E N A J A T É ☎️ 0918/197 701 Na prenájom garsónka blízkosti centra mesta Dunajská Streda - Boriny ( kľudná, zelená, tichá a obľúbená lokalita )

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

*NOVINKA* PRENAJATÉ A-W REAL ponúka na prenájom garzónku s celkovou rozlohou 25

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

480 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na prenájom štýlový a moderný 2 izbový byt v centre Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 36 m²

Tento elegantný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a ponúka komfortné bývanie v príjemnom, č

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Nová ponuka! Exkluzívne-4 izbový byt na PREDAJ v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v najvyhľadávanejšej lo

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

137,000 € 1803 €/m²

☎️0918197701 Na predaj 2 izbový byt na Kukučínovej ulici v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 49.79 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka na predaj 2 izbový byt o výmere 49,76 m2. Byt sa nachádza na 1

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena na vyžiadanie

📞 0903 509 294 Prenájom 3izbového bytu v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na prenájom 3izbový čiastočne zariadený byt v Dunajskej Strede Max. pre tri osoby, ne

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

0911 234 656 Predaj priestranný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný a svetlý 3- izbový byt v obľúbenej časti Dunajskej Stredy - N

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

142,990 € 1833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

☎️ 0918 846 340 Byt v centre mesta na Jesenského ulici.

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Jesenského | 44 m²

🏡 Na prenájom priestranný 1-izbový byt v centre mesta Ponúkam na predaj 1-izbový byt s výborno

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

A-W REAL / ČIASTOČNE PREROBENÝ 3-IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU NA PREDAJ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Námestie SNP | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 3-izbový byt v Dunajskej Strede, Námestie SNP. Byt d

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1970 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt v centre mesta na predaj.

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkáme Vám na predaj 1 izbový byt v centre mesta Dunajská Streda na vámberyho námestí. Byt s

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 2625 €/m²

☎️ 0918/197 701 NOVÁ CENA !!!! 108000,- EUR NA PREDAJ EXKLUZÍVNE : 1 izbový byt s loggiou ( 38,40 m2 ) na Neratovickom námestí - Dunajská Streda-s novými vizualizáciami

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | 34.94 m²

NOVÁ CENA Ponúkam na predaj byt s možnosťou financovania v hotovosti alebo prostredníctvom hy

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

108,000 € 3091 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie