PRENÁJOM NOVOSTAVBA 3 izbový byt v Harmony Residence Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Poľná | 89.65 m²

Realitná kancelária Xpert reality ponúka na prenájom veľkometrážny 3 izbový byt v novovybu

Publikované: 23.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na predaj štýlová, kompletne zrekonštruovaná garzónka na sídlisku Sever 2

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 28 m²

Ponúkame na predaj modernú a vkusne zrekonštruovanú garzónku vo vyhľadávanej lokalite Sever 2.

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

105,000 € 4107 €/m²

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Poľná | 89 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

590 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Jantárova cesta | 84 m²

Veľký trojizbový byt, DS, Jantárová, čiastočne zariadený • Realitná kancelária Lauranna ponúka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Smetanov Háj - Dunajská Streda, 4i byt, 7/8 p., 86 m2, s výhľadom DO ZELENE, s výťahom, komora, KLIMATIZÁCIA

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | Smetanov Háj | 86 m²

Zaujal Vás byt? Zavolajte a zaradíme Vás na čakaciu listinu, aby Vám táto príležitosť neunikla.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 1512 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený 3-izbový byt s parkovacím státím v lukratívnom prostredí

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kráľa Žigmunda | 70 m²

Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom moderný, kompletne zariadený

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Posledný 3-izbový byt v novostavbe na predaj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 80 m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ BYT! IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na pre

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

169,000 € 2113 €/m²

Moderné 3-izbové byty na kľúč s vlastným pozemkom – novostavba v rozvíjajúcej sa časti mesta

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 80 m²

Realitná kancelária RESPECT REAL – Ing. Ildikó Marczellová ponúka na predaj kvalitné 3-izbové b

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2336 €/m²

Velký 1 izb.byt s veľkou loggiou v DS.

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Veľkoblahovská cesta | 34 m²

STRONG REALITY, s.r.o.– POKORNÁ Monika exkluzívne ponúka na dlhodobý prenájom zariadený 1 izbov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

430 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Nízkoenergetický 3 izbový byt s 2 parkovacími miestami a záhradkou!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 79 m²

STRONG REALITY – Marta Horváthová z poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúka na predaj priestran

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 31.07.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

187,000 € 2367 €/m²

BOSEN | Na prenájom LUXUSNÝ 3 a pól izbový byt v Rotunde s parkovaním

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 70 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom luxusný 3,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, s veľkou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

900 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na predaj v Dunajskej Strede – Smetanov háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Smetanov Háj | 66 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúc

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

149,990 € 2273 €/m²

Na prenájom prerobená garsónka, čiastočne zariadená v centre mesta Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Garsónka | Hlavná ulica | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom prerobenú garsónku čiastočne zariadenú v centre mesta Dunajská Streda

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

REZERVÁCIA!! Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 62 m2 s balkónom, 11 ročná stavba

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s rozlohou 56 m2 + 6 m2 balkónom v 11 ročnej stavbe na východn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 2 izbového bytu v Dunajskej Strede, 69 m2, Nová Ves, čiastočná rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Nová Ves | 69 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový veľkoplošný byt v Dunajskej St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 1797 €/m²

Priestranný 3-i byt s lodžiou, parkovacím státím – Dunajská Streda, sídlisko Nová Ves

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 77 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký a svetl

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 2065 €/m²

Exkluzívny, dizajnovo zariadený 3-izbový byt na prenájom – Kúpeľná ulica, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Kúpeľná | 79 m²

RE/MAX Attractive ponúka na prenájom nadštandardný 3-izbový byt s rozlohou 79 m², situovaný na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

820 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbového bytu, Dunajská Streda, Nová Ves, 64 m2, rekonštrukcia

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 64 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt na sídlisku Nová Ves v Dunajskej Stre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

128,000 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM: KOMPLETNE ZARIADENÝ 2IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA - NOVOSTAVBA BACSÁKOVÁ ULICA

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Bacsákova | 65 m²

ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA PRENÁJOM – CENTRUM DUNAJSKEJ STREDY Hľadáte moderné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PRENÁJOM: 1 IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM, Ulica Nová Ves, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

1 izbový byt | Nevyplnená | 45 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na prenájom: super šikovný štartovací 1 izbový byt v kľudnej

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

490 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3IZBOVÝ BYT, DUNAJSKÁ STREDA -SÍDL. BORINY

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Boriny | 56 m²

NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ BYT V Dunajská Streda – SÍDLISKO BORINY Hľadáte útulné bývanie v pokojnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

124,000 € 2214 €/m²

Predaj: 3 izbový byt, vyhľadávaná lokalita-sídlisko západ, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Gen. Svobodu | 78 m²

Remax Attractive realitná kancelária ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

146,900 € 1883 €/m²

PREDAJ:3 izbový byt s garážou a záhradkou, blízko centra mesta- Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Realitná kancelária RE/MAX ATTRACTIVE ponúka na predaj priestranný a moderný 3-izbový byt so s

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

156,990 € 2243 €/m²

NA PREDAJ POSLEDNÉ 3 izbové byty, 86,3m2, novostavba, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nevyplnená | 86 m²

RE/MAX realitná kancelária ponúka na predaj posledné voľné 3 izbové byty v meste Dunajská Stre

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2181 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie